UŽTIKRINTA PERGALĖ VILNIUJE

LFF Pirmos lygos vienvaldis lyderis FK „Panevėžys“ iškovojo dar vieną pergalę. Panevėžiečiai išvykoje rezultatu 6:0 (2:0) įveikė Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai tvirtai kontroliavo įvykius aikštėje, bet itin pavojingų progų prie jaunųjų žalgiriečių vartų nesukūrė. Pirmasis įvartis į „Žalgirio B“ komandos vartus krito 30-ąją mačo minutę. Komandos kapitonas Paulius Janušauskas, sulaukęs tikslaus perdavimo iš komandos draugų, iš arti pasiuntė kamuolį į vilniečių vartus. 37-ąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu rezultatą padvigubino Edvardas Tamulevičius. Per likusį iki pertraukos laiką panevėžiečiai turėjo dar dvi labai geras progas pasižymėti, bet Tomas Salamanavičius ir Paulius Janušauskas nesugebėjo įeikti „Žalgirio B“ komandos vartininko Airido Mickevičiaus. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ekipai pirmaujant rezultatu 2:0.

Antrajame kėlinyje dar labiau išryškėjo svečių pranašumas. Atsilikinėdami šeimininkai bandė atakuoti gausesnėmis nei iki pertraukos jėgomis ir už tai buvo nubausti. FK „Panevėžys“ vyr. treneris Aleksandras Kurtijanas antrajame kėlinyje atliko net penkis keitimus. Aikštėje po keitimų pasirodę futbolininkai rungtyniavo ryžtingai ir palaikė gana aukštą žaidimo spartą. Antrajame kėlinyje krito dar keturi įvarčiai į aikštės šeimininkų vartus. Panevėžiečių gretose pasižymėjo Edvardas Tamulevičius (54 min. ) Tomas Salamanavičius (65 min. ), Ilja Tsyvilka (70 min. ) ir Ronaldas Misiūnas (82 min. ).

Su „Žalgirio B“ komanda panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, M. Fridrikas, V. Gašpuitis, I. Tsyvilka, T. Kačerauskas, P. Janušauskas (59′ E. Fiodorovas), Ž. Banys, J. Skinderis (76′ R. Misiūnas), T. Salamanavičius (69′ R. Lazdinauskas), E. Tamulevičius (64′ T. Markevičius), D.Kingas (57′ M. Butkus)
.
Šį penktadienį, rugpjūčio 10 dieną, FK „Panevėžys“ namuose susitiks su Alytaus „Dainava“. Rungtynės „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.