VILNIUJE PRALAIMĖTA „VYČIUI“

Mantas Jankevičius

„Panevėžys“ 25-ojo turo rungtynėse  susitiko su Vilniaus „Vyčio“ ekipa išvykoje, kur teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu – 4:2 (2:2).

„Panevėžys“ labai sėkmingai pradėjo rungtynes.  9-ąją rungtynių minutę po Mindaugo Butkaus perdavimo pasižymėjo Ronaldas Misiūnas – 0:1. Sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių panevėžiečiai rezultatą padvigubino, dar vieną rezultatyvų perdavimo atliko Mindaugas Butkus, o kamuolį į vartus pasiuntė Mantas Savėnas – 0:2.

36-ąją minutę „Panevėžio“ žaidėjams suklydus aikštės viduryje, tuo pasinaudojo „Vytis“ ir Arminui Vaskelai pavyko rezultatą sušvelninti – 1:2.

Jau per pridėta pirmojo kėlinio laiką krito įvartis į „Panevėžio“ rūbinę. Rezultatą išlygino Markas Kardokas – 2:2.

Antrajame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino, tačiau sužaidus apie pusę antrojo kėlinio į „Panevėžio“ vartus krito dar vienas įvartis. Atsiradusiu laisvu plotu puikiai pasinaudojo Leonardo Soares, kuris smūgiu iš baudos aikštelės prieigų nuginklavo M.Suvaizdį – 3:2.

Prabėgus dar šešioms minutėms į „Panevėžio“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo Marius Šoblinskas – 4:2.

Vilniaus „Vytis“ – „Panevėžys“ 4:2 (2:2).

LFF I lyga, XXV turas, Vilnius

9` [0:1] Ronaldas Misiūnas

22` [0:2] Mantas Savėnas

36` [1:2] Arminas Vaskela

45` [2:2] Markas Kardokas

70` [3:2] Leonardo Soares

76` [4:2] Marius Šoblinskas

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Mantas Savėnas, Arnas Ribokas, Džiugas Petrauskas, Tadas Markevičius, Ronaldas Misiūnas, Mindaugas Butkus, Yurii Podo(79` Mitani Tsubasa), Ignas Pūžė, Ricardo Ferreira, Daquan Marret King(60` Roland Bilala).

Futbolo klubas „Panevėžys“ asociacijos pagrindu įsteigtas 2015 metais, o 2017 metais reorganizuotas į viešąją įstaigą. Komandą iš viso sudaro 27 žaidėjai. Tarp pagrindinių klubo rėmėjų – Panevėžio miesto savivaldybė, dalininkė – bendrovė „Naftėnas“, „Kalnapilio-Tauro“ grupė ir „Panevėžio keliai“. FK „Panevėžys“ – vienintelis futbolo klubas Lietuvoje, turintis savo palaikymo šokėjų komandą.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais šį šeštadienį, rugsėjo 23 dieną, išvykoje su Telšių „Džiugo“ komanda. Susitikimas Telšių miesto stadione prasidės 16 valandą.