Žemaitijoje – užtikrinta pergalė

Futbolo klubas „Panevėžys“ pirmąjį „Optibet A lygos“ ratą užbaigė užtikrinta pergale svečiuose. 9-ajame ture Gino Lettieri kariauna 3:0 (1:0) įveikė Telšių „Džiugą“.

Pirmąjį čempionato ketvirtį pirmaujantys panevėžiečiai baigė su 7 pergalėmis, 2 lygiosiomis bei 23 taškais.

Į starto sudėtį šiame mače po patirtos traumos sugrįžo Markas Beneta, be to, antrame kėlinyje apie 15 minučių žaidė vidurio gynėjas Romanas Mirošnykas.

Pirmame kėlinyje abi ekipos turėjo po vieną gerą progą. Vytautas Černiauskas buvo priverstas atremti Aireso Sousos smūgį iš arti, 31-ąją minutę kitoje aikštės pusėje Jeffrey Sarpongo perdavimą iš kairiojo krašto taikliu smūgiu galva pavertė Sebastianas Rinconas.

Po pertraukos J. Sarpongas galėjo pats pasižymėti, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas. Toje pačioje atakoje ir dar poroje situacijų kamuolio į vartus nepasiuntė A. Smithas, 69-ąją minutę savo šansu nepasinaudojo ir Matijus Remeikis.

Vis tik 75-ąją minutę A. Smithas pasinaudojo dėkinga proga ir įmušė penktą įvartį šiemet – jam asistavo puikiai po keitimo į žaidimą įsitraukęs Chafikas Tigroudja. Po 10 minučių neliko skolingas ir A. Smithas, kurio perdavimas virto pirmuoju Ernesto Veliulio taikliu smūgiu šiemet.

Artimiausias rungtynes pirmenybių lyderiai žais balandžio 24 dieną, pirmadienį. 10-ojo turo dvikova su Gargždų „Banga“ „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės nuo 18 val.