Proga sugrįžti į pergalingas vėžes

„Panevėžio“ futbolo klubas vėl žengia į intensyvią rungtynių atkarpą „Optibet A lygoje“ – šią savaitę sužais po mačą svečiuose ir namuose. 16-ajame ture panevėžiečiai antrojo rato dvikovoje susigrums su paskutinę turnyro lentelės vietą užimančia „Jonava“.

Po 15 susitikimų „Panevėžys“ su 30 taškų rikiuojasi antras, savo ruožtu, jonaviečiai turi tašką bei užima 10-ąją poziciją. Pirmojo rato rungtynes Aukštaitijos sostinės ekipa laimėjo 4:0 – tada pasižymėjo Wandersonas Melo, Mitaras Čukovičius, Elivelto bei Domantas Vaičekauskas.

„Jonavai“ apie mėnesį laiko vadovauja naujasis strategas Petro Kušlykas, su kuriuo komanda pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą. Būsimi varžovai vis dar dalyvauja šio sezono „Hegelmann LFF taurės“ varžybose ir namuose oponentams gali kelti rūpesčių.

Antrame rate „Panevėžys“ yra patyręs tris pralaimėjimus, tad norint sugrįžti į turnyro lentelės viršūnę ir atitrūkti nuo priartėjusių varžovų, reikia pademonstruoti identišką rezultatą kaip per paskutinį pirmojo rato trečdalį – iškovoti tris pergales.

Prieš išvyką į Jonavą su fk-panevezys.lt svetaine pasikalbėjo įsimintinas minutes su Vilniaus „Žalgiriu“ sužaidęs jaunasis Gustas Žederštreimas.

„Labai džiaugiuosi, kad, palyginus su praėjusiu sezonu, šį sezoną gaunu vis daugiau laiko pasireikšti aikštėje, tai padidina pasitikėjimą savimi ir norą tobulėti.

Rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ prieš eidamas į aikštę šiek tiek jaudinausi, nes prieš šalies čempionus žaidžiau pirmą kartą. Įspūdžiai buvo geri, pilni emocijų.

Dvikovoje prieš „Jonavą“ reikia nenuvertinti varžovų ir žaisti savo futbolą. Manau, laukia tikrai įdomios rungtynės“, – kalbėjo 19-metis futbolininkas.

16-ojo turo mačas Jonavos miesto stadione įvyks šį trečiadienį, birželio 22 dieną. Dvikovos pradžia – 18 val.

Palikite komentarą

Skip to content