R. Misiūnas grįžo į gimtojo miesto klubą

„Panevėžio“ futbolo klubas savo gretas papildė 22 metų saugu Ronaldu Misiūnu, su kuriuo sudarytas kontraktas iki šio sezono pabaigos. Panevėžietis rungtyniaus tiek „Optibet A lygoje“, tiek „Optibet Pirmoje lygoje“.

R. Misiūnas anksčiau ne vienerius metus priklausė „Panevėžiui“ – pastarąsias rungtynes su pagrindinės komandos marškinėliais sužaidė 2018-ųjų spalio mėnesį.

Saugas taip pat rungtyniavo „Pakruojo“, Telšių „Džiugo“ ir FA „Šiauliai“ komandose. Su pastaraisiais dviem klubais atitinkamai 2019 ir 2021 metais panevėžietis nugalėjo „Optibet Pirmoje lygoje“. Šiemet R. Misiūnas FA „Šiauliai“ gretose Lietuvos čempionate žaidė šešiuose mačuose.

„Tai yra jaunas ir dar savo potencialo neišnaudojęs žaidėjas, sieksime jam padėti atsiskleisti. Ronaldas – panevėžietis, paliko gerą įspūdį treneriams, mūsų akademijos auklėtinis, žaidęs ir mūsų klube. Jam tai bus puiki proga įrodyti, ką jis gali Lietuvos čempionato komandoje“, – teigė klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Į gimtąjį miestą sugrįžęs saugas sieks padėti „Panevėžio B“ komandai pagerinti savo poziciją bei išsikovoti šansų žaisti „Optibet A lygoje“.

„Per tą laiką įgijau patirties, laimėjau Pirmos lygos titulus, esu šiek tiek brandesnis žaidėjas, nes tada buvau labai jaunas. Manau, kad dabar galėčiau padėti ne tik jaunimo, bet ir pagrindinei komandai.

Tai yra mano gimtojo miesto komanda, kaip sakoma, visur gerai, bet namuose geriausia. Sieksiu kaip įmanoma labiau padėti abiems komandoms, sėkmingai žaisdamas Pirmoje lygoje, tuo pačiu gauti šansų A lygoje“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo panevėžietis.

R. Misiūnas debiutuoti gali jau artimiausiose Lietuvos čempionato rungtynėse, kurios įvyks šį šeštadienį, liepos 2 dieną. 18-ojo turo dvikova Gargžduose su vietos „Banga“ prasidės nuo 18 val.

Palikite komentarą

Skip to content