Kelionė į dar neįveiktą tvirtovę

Futbolo klubas „Panevėžys“ prieš iššūkius UEFA Konferencijų lygoje sužais dar vienerias rungtynes Lietuvos čempionate. „Optibet A lygos“ 18-ojo turo dvikovoje Aukštaitijos sostinės komanda keliaus į Gargždus bei sieks antrą kartą šiemet nugalėti vietos „Bangą“.

Vis dėlto tą padaryti bus nelengva. Ankstesni keturi „Panevėžio“ vizitai Gargžduose buvo įprasminti dviejomis lygiosiomis bei dviem pralaimėjimais, be to, „Bangos“ gynyba šiemet yra gerai sustyguota ir retai kapituliuoja, praleisdama daugiau negu 2 įvarčius.

„Banga“ šiame sezone per 17 dvikovų iškovojo 3 pergales, 6 kartus sužaidė lygiosiomis ir 8 sykius pripažino varžovų pranašumą. Su 15 taškų Davido Afonso treniruojama komanda rikiuojasi 8-oje vietoje.

Pirmoji ekipų tarpusavio akistata šiemet įvyko balandžio 23-iąją Panevėžyje – tada po Nasko Milevo ir Wandersono Melo įvarčių gargždiškiai buvo nugalėti rezultatu 2:0. Gargžduose rungtyniauti negalės Mitaras Čukovičius, kadangi juodkalnietis surinko keturias geltonas korteles ir yra diskvalifikuotas.

Šis mačas „Panevėžio“ vartininkui Ignui Driomovui taps pirmuoju Lietuvos čempionate, kai bus keliaujama į gimtąjį miestą būnant kitoje barikadų pusėje. Bendraudamas su fk-panevezys.lt svetaine, vartų sargas išsiskyrė emocijų puokšte – sentimentais, humoru ir tvirtu nusiteikimu antrąjį pirmenybių ratą baigti sėkminga nata.

I. Driomovui buvo priminta, jog būtent jam ginant „Bangos“ vartų stačiakampį, „Panevėžio“ vizitai Gargžduose netapo pergalingais.

„Atsižvelgiant į turimus resursus, Gargždų „Banga“ šiemet palieka tikrai gerą įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad gimtasis klubas pagaliau išsivalė nuo piktžolių, išlaikė ir pasipildė stipriais legionieriais, suteikė šansą vietiniam jaunimui. Su ambicingu treneriu Davidu Afonso eina ir duoda visiems gerą kovą, tad tokių rungtynių ir tikiuosi – sunkių ir varginančių, juolab, kad žaisime Gargžduose, kur niekam nėra lengva žaisti, kur palaikymas yra nuostabus. Tikiuosi, kad vietinis Klaipėdos rajono „MiniZoo“ kolektyvas visų laukinių tigrų neišgaudė ir fanai užkurs tikrą šou tribūnoje.

Manyčiau, „Panevėžio“ štabas sužaidė labai taktiškai ir išėmė esminę figūrą iš „Bangos“ sudėties, ir nesunkiai dabar pasieksime istorinę pergalę Gargžduose (juokiasi).

Kad ir kaip bebūtų, už vartininkų rengimą atsakingas Vaidas Žutautas tikrai sudėjęs rankų nesėdėjo ir pasirūpino pamaina. Palikus gimtąją ekipą, mane pakeitė kitas „džiunglių katinas“, tad net neabejoju, kad turėsime vargo įveikiant šį „egzotinį gyvūną“, saugantį vartų stačiakampį.

Taip, pastaroji mūsų atkarpa nebuvo tokia sėkminga, kaip norėtųsi, bet tikėkimės, kad tai tebuvo menkas nukrypimas šiame kopime į Olimpą. Psichologinis fonas nėra blogas – žinome, kas esame, žinome, ką galime, žinome, ko esame verti. Ruošiamės rimtai ir atsakingai. Darysime viską, kad grįžtume į pergalių kelią, ypač prieš Europą labai svarbu pasikelti emocinį foną komandoje. Atvažiuoja sužeistas ir alkanas žvėris, tad tai, manau, ir gali lemti pozityvų rezultatą Gargžduose“, – kalbėjo „Panevėžio“ vartininkas.

18-ojo turo mačas tarp „Bangos“ ir „Panevėžio“ įvyks liepos 2 dieną, šeštadienį. Rungtynių Gargžduose pradžia – 18 val.

Palikite komentarą

Skip to content