Ilgesnė kelionė nei tikėtasi

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį ketvirtadienį žais atsakomąsias UEFA Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynes su Orhėjaus „Milsami“ ekipa. Vis dėlto kelionė į Moldovą pateikė ne itin malonių siurprizų.

Antradienį prieš pietus Aukštaitijos sostinės komanda iš Vilniaus turėjo skristi į Stambulą, tos dienos vakare pasiekti Kišiniovą ir trečiadienį varžovo stadione surengti priešrungtyninę treniruotę. Deja, suplanuotas skrydis buvo atšauktas, tad Turkiją „Panevėžys“ kitu skrydžiu iš Vilniaus pasiekė tik po vidurnakčio.

Klubo administracijos pastangomis buvo surasta galimybė trečiadienį surengti treniruotę Stambulo „Kasimpaša“ ekipos treniruočių aikštėje. Būtent iš jos savo mintimis apie artėjantį mačą pasidalino vyr. treneris Valdas Urbonas bei Tautvydas Eliošius.

„Panevėžio“ stratego teigimu, komandai trūks traumą besigydančio Elivelto ir diskvalifikuoto Roko Stanulevičiaus, tačiau tai gali tapti šansu kitiems žaidėjams vykdant iškeltus taktinius nurodymus.

„Planavome atvažiuoti anksčiau, bet atvažiavome dieną vėliau – tie kelionės ypatumai. Aišku, jie nuo mūsų nepriklauso, tad turėtume koncentruotis ir galvoti apie rungtynes, o kelionė liks praeityje. Visada galima ieškoti pasiteisinimų, bet svarbiausia, kad informacijos apie varžovą turime. Svarbiausia – perteikti žaidėjams žinią, kad galime pasiekti kitą etapą.

Turėsime būti labai dėmesingi ir atidūs ginant savo vartus, tas būtų vienas iš esminių faktorių. Noriu, kad priekinės linijos žaidėjai pasiektų įvartį – jis mums gali atnešti pergalingą rezultatą. Labai dėmesingi, atidūs gynybiniai veiksmai ir tranzicijos į ataką būtų raktas į sėkmę.

Jeigu žiūrėtume į komandos gylį ir rotaciją, be Elivelto ir Roko Stanulevičiaus žaisti sudėtinga – ne kartą tą minėjau. Nesame apsaugoti nuo raudonų kortelių ir traumų rungtynių metu. Gaila, jie abu šioje komandoje yra svarbūs žaidėjai, bet netektys taps galimybe kitiems pasirodyti ir pademonstruoti norą bei galėjimą žaisti startinėje vienuolikėje“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo V. Urbonas.

Pirmame mače žaidęs T. Eliošius pridūrė, jog panevėžiečiai yra pasiruošę įvairiems scenarijams, jeigu „Milsami“ futbolininkai mes didesnes pajėgas į priekį.

„Laukia nelengvos rungtynės, kelionė mums nepadėjo – atšaukė skrydį, tai gerokai apsunkino mūsų kelionę. Šiek tiek išvargome, bet atvykome čia į Stambulą, pasitreniravome, sąlygos geros. Nereikia žiūrėti į šią kelionę kaip į pasiteisinimą.

Matėsi, kad varžovų komanda labai daug deda akcentų į gynybą, žaidžia kontratakomis ir didžiausius pavojus kėlė po standartų, ir ieškos ten galimybių. Reikia žaisti savo žaidimą. Poziciniame žaidime sukūrėme nemažai progų, reikia tą išlaikyti. Puolime turime greitų žaidėjų, jeigu jie eis į atakas, mes gerai kontratakuojame, rasime išeičių.

Pirmose rungtynėse, kai jie buvo susispaudę, buvo sunku rasti kontratakose erdvių, tačiau sukūrėme nemažai progų. Jeigu jie eis į ataką, reikia prisitaikyti ir bet kuriuo atveju būsime pasiruošę“, – teigė daugiausiai rungtynių su „Panevėžio“ marškinėliais sužaidęs futbolininkas.

Atsakomosios rungtynės Orhėjaus mieste įvyks liepos 14 dieną, ketvirtadienį. Dvikovos pradžia – 19 val.

Palikite komentarą

Skip to content