Paskutinė varžovų ataka virto nokautu

„Panevėžio“ futbolo klubas „Optibet A lygoje“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės – savo sirgalių akivaizdoje 1:2 (0:1) buvo nusileista FA „Šiauliai“ futbolininkams. Identišku rezultatu šiems varžovams pralaimėta namuose ir birželio mėnesį vykusiose rungtynėse.

Pirmosios akistatos minutės nieko blogo nežadėjo: Ernesto Veliulio ir Ariagnerio Smitho smūgius varžovų vartininkas buvo priverstas atremti, o svečiai retai priartėdavo prie „Panevėžio“ vartų. Vis dėlto 18-ąją minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolį į savo vartus nukreipė Matijus Remeikis.

Netrukus į darbą kartą turėjo įsitraukti Rafaelis Broetto, kitoje aikštės pusėje – puikaus šanso kampinio metu neišnaudojo Linas Klimavičius, E. Veliulio smūgį nuo vartų linijos ištraukė šiauliečių gynėjas. Kiek vėliau Roko Stanulevičiaus baudos smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

Antrame kėlinyje pavojingomis progomis apsikeitė Seydina Keita bei Danielis Romanovskis, panevėžiečiai turėjo dar du šansus, o varžovų gretose vos nepasižymėjo Oleksijus Ščebetunas. Galiausiai keliami kampiniai davė vaisių – 90-ąją minutę po Wandersono Melo perdavimo taikliai galva mušė po keitimo aikštėje pasirodęs Pijus Širvys.

Per pridėtą laiką nuo Dominyko Kubilinsko smūgio apsigynė R. Broetto, deja, paskutinės atakos metu vartininkas iš Brazilijos prieš Deivido Šešplaukio šūvį nieko padaryti negalėjo. Paskutinės atakos metu įvartį pelnę šiauliečiai iškovojo pergalę.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ taip pat žais namuose. 23-iojo turo mačas su Gargždų „Banga“ įvyks kitą sekmadienį, rugpjūčio 21 dieną, jo pradžia – 17.55 val.