Trečioji sezono kaktomuša su „Banga“

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį sekmadienį sieks sugrįžti į pergalingas vėžes „Optibet A lygoje“ – 23-iajame ture namuose panevėžiečiai priims Gargždų „Bangą“.

Tai bus trečioji komandų akistata šiame sezone: pirmame mače „Panevėžys“ savo sirgalių akivaizdoje nugalėjo 2:0, o antrose rungtynėse buvo iškovota pirmoji pergalė Gargžduose – 2:1.

Turnyro lentelėje gargždiškiai žengia 8-oje vietoje – jų kraityje 21 taškas. „Banga“ per 24 mačus iškovojo 4 pergales, 9 sykius sužaidė lygiosiomis ir 11 kartų pralaimėjo. Per pastaruosius penkis susitikimus Davido Afonso treniruojama komanda tik sykį pralaimėjo ir atvyksta į Panevėžį gana neblogos nuotaikos – prieš savaitę lygiosiomis namuose buvo sužaista su Marijampolės „Sūduva“.

„Aukštaitijos“ stadione susirinksiančių aistruolių lauks atkakli kova ir tuo neabejoja su fk-panevezys.lt svetaine pabendravęs Pijus Širvys, kuris praėjusiame mače pelnė pirmą įvartį šio sezono Lietuvos čempionate.

„Tai buvo ilgai lauktas įvartis, tačiau komandai nepavyko pasiekti taškų, tad to džiaugsmo tikrai nėra daug. Manau, kad užtektų vienerių gerų rungtynių, kad atsirastų pasitikėjimas savo ir komandos draugų jėgomis ir vėl įsibėgėtumėme.

Turime buti vieningi sunkiuose momentuose, palaikyti vieni kitus ir laikytis žaidybinio plano. Tai, manau, būtų raktas į pergalę prie savų sirgalių“, – teigė P. Širvys.

„Panevėžio“ ir „Bangos“ susidūrimas įvyks rugpjūčio 21 dieną, sekmadienį. Dvikova prasidės nuo 17.55 val. ir ją transliuos TV6 kanalas.

Palikite komentarą

Skip to content