Rinktinėse – nemažai „Panevėžio“ atstovų

Futbolo klubas „Panevėžys“ pastaruoju metu į jaunimo bei vyrų rinktines deleguoja nemažai futbolininkų – ne išimtis ir šis rinktinių langas.

Kiek anksčiau šį mėnesį su U-17 rinktine stovykloje Kaune plušėjo Mantas Malatokas, kuris sužaidė dvejas rungtynes su bendraamžiais iš Slovakijos. Pirmame mače, kai buvo pralaimėta 0:2, saugas žaidė visas 90 minučių, o lygiosiomis 2:2 pasibaigusioje antroje akistatoje rungtyniavo pirmame kėlinyje.

Be to, U-18 rinktinės stovykloje Kaune šį mėnesį dalyvavo trys „Panevėžio“ atstovai – Austis Vosylius, Aironas Trakšelis bei Patrikas Savėnas.

Šio rinktinių lango metu net keturi „Panevėžio“ žaidėjai – Danas Šimkevičius, Matijus Remeikis, Eimantas Dzinga ir Gustas Žederštreimas – iškviesti į U-21 rinktinę, kuri sužais kontrolines rungtynes prieš „Kauno Žalgirį“ bei bendraamžius iš Vengrijos.

Su Lietuvos nacionaline vyrų rinktine Tautų lygos mačams prieš Farerų Salas bei Liuksemburgą ruošis Linas Klimavičius, o į Nikaragvos rinktinę išvyko puolėjas Ariagneris Smithas – jam teks pasitikrinti jėgas su Surinamo ir Ganos komandomis.

Palikite komentarą

Skip to content