Pralaimėta prieš neparankų varžovą

Futbolo klubas „Panevėžys“ į rinktinių pertrauką žengė ne pačios geriausios nuotaikos. Labai intensyvi atkarpa rugsėjo mėnesį „Optibet A lygoje“ finišavo pralaimėjimu 30-ajame ture FA „Šiauliai“ futbolininkams – 0:1 (0:0).

Aukštaitijos sostinės komanda per 27 mačus yra iškovojusi 47 taškus ir šiuo metu užima 4-ąją vietą, tačiau pagal prarastus taškus žengia trečia.

Prieš mačą buvo atliktas „nulinis“ keitimas – vietoje rungtynių pradėti negalėjusio Mitaro Čukovičiaus į kovą buvo mestas Matijus Remeikis. Pastarajam teko gintis jau pirmosios varžovų atakos metu, tačiau tada Eligijus Jankauskas smūgiavo pro šalį.

Vėliau „Panevėžys“ perėmė kamuolio kontrolę ir standartinės padėties metu turėjo puikią galimybę pasižymėti. Linas Klimavičius nukreipė kamuolį link Pijaus Širvio, deja, krašto gynėjo smūgis galva tikslo pasiekė. Pirmame kėlinyje vartininkui Ignui Driomovui teko susitvarkyti su dviem oponentų smūgiais į vartų plotą.

Po pertraukos abiejų ekipų vartų sargai gelbėjo savo komandas, kai gynėjai vos nenukreipdavo kamuolio į savo vartus. 60-ąją minutę I. Driomovui teko traukti kamuolį iš vartų tinklo po to, kai tolimą smūgį atliko Danielis Romanovskis.

„Panevėžys“ vėliau perėmė iniciatyvą ir surengė vartų šturmą. Geriausia proga priklausė po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Adnanui Bašičiui – jo smūgį iš poros metrų atrėmė vartininkas. Taip pat arti tikslo buvo galingą šūvį atlikęs Jovanas Čadženovičius.

Per rinktinių pertrauką panevėžiečiai sužais vienerias kontrolines rungtynes. Lietuvos ekipa keliaus į Jūrmalą, kur rugsėjo 24 dieną 14 val. sužais su vietos „Spartaks“ klubu.