A LYGOS KLUBAI NUO PIRMADIENIO GALI PLANUOTI TRENIRUOČIŲ PROCESĄ

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) šiandien paskelbė, kad nuo pirmadienio dar labiau švelninamos karantino sąlygos, įskaitant ir sporto užsiėmimus. Tai reiškia, kad A lygos (ir kitų lygų) klubai jau dabar gali planuoti treniruočių procesą. Tiesa, komandinės treniruotės vis dar būtų gana komplikuotos.

Pagal SAM pranešimą, sporto užsiėmimai atviruose sporto paskirties statiniuose, jeigu užtikrinamas ne mažesnis kaip dešimties kvadratinių metrų plotas, tenkantis vienam lankytojui ir ne mažesnis nei dešimties metrų atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių bus nedraudžiamas. Pažymėsime, kad futbolo aikštės plotas sudaro beveik 7000 kvadratinių metrų.

A lyga, pirma lyga ir Lietuvos futbolo federacija dar praėjusią savaitę kreipėsi į šalies Vyriausybę su prašymu leisti treniruotis atviroje erdvėje grupėmis iki penkių žmonių, atsisakant persirengimo kambarių ir dušų. Be to, kiekvieno klubo personalas įsipareigotų vykdyti žaidėjų temperatūros matavimus, privalomai dėvėtų kaukes, užtikrintų dezinfekcines priemones.

Palikite komentarą

Skip to content