Ankstyvas sugrįžimas į pagrindinį stadioną

Futbolo klubas „Panevėžys“ sekmadienį užbaigs labai intensyvią trejų rungtynių atkarpą. „TOPsport A lygos“ 8-ajame ture į Aukštaitijos sostinę atvyks čempionato lyderis Vilniaus „Žalgiris“.

Praėjusio sezono vicečempionai 2024-uosius pradėjo sėkmingai, per 7 mačus iškovojo 16 taškų – 5 pergalės, vienerios lygiosios bei pralaimėjimas. „Žalgiris“ pirmauja turnyro lentelėje ir panevėžiečius lenkia 10 taškų pranašumu.

Praėjusį trečiadienį žalgiriečiai namuose 2:0 nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą, savo ruožtu, „Panevėžys“ dvikovą su FA „Šiauliai“ baigė lygiosiomis 1:1.

Su 15 pelnytų įvarčių sostinės ekipa yra rezultatyviausia pirmenybių komanda, jos gretose išsiskiria po tris sykius pasižymėjęs trejetas – Giedrius Matulevičius, Liviu Antalis bei Arminas Hodžičius. Du kartus kamuolį į varžovų vartus siuntė Nikola Petkovičius.

„Panevėžio“ saugas Matijus Remeikis pasidžiaugė, kad komanda taip anksti sugrįžta į „Aukštaitijos“ stadioną ir pakvietė sirgalius apsilankyti svarbiame mače.

„Pastarųjų poros rungtynių pozityvas toks, kad sugebame įmušti įvarčius, tobulėjame taktiškai kiekvienose rungtynėse, manau, su laiku viskas bus tik geriau. Iš neigiamos pusės, manau, kad antrame kėlinyje atiduodame varžovams rungtynių kontrolę.

⁠Sekmadienio rungtynėse reikia pasirinkti tinkamą taktiką ir jos laikytis, neleisti „Žalgiriui“ lengvai žaisti, uždaryti erdves. Mums reikalingas sirgalių palaikymas, po ilgos pertraukos grįžtame į „Aukštaitijos“ stadioną ir pažadu, kad bus geros rungtynės“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo M. Remeikis.

„TOPsport A lygos“ 8-ojo turo dvikova „Aukštaitijos“ stadione įvyks balandžio 14-ąją, sekmadienį. Dvikovos pradžia – 15 val.