Vėjuotuose Šiauliuose – lygiosios

Futbolo klubas „Panevėžys“ „TOPsport A lygos“ 7-ojo turo rungtynėse pasidalino po tašką su FA „Šiauliai“ futbolininkais. Permaininga dvikova „Gytarių“ stadione finišavo rezultatu 1:1 (1:0).

Nuo pat susitikimo pradžios madas diktuoti pradėjo svečiai. 8-ąją minutę baudos aikštelėje Noelis Mbo perdavė kamuolį Federico Palaciosui ir vokietis stipriu smūgiu atidarė savo įvarčių sąskaitą „Panevėžio“ klube.

Gerą formą šį mėnesį demonstruojantis N. Mbo per rungtynes atliko tris smūgius į vartų plotą – visus juos atrėmė FA „Šiauliai“ vartininkas. Pirmame kėlinyje Vytautas Černiauskas turėjo nedaug darbo, bet sykį apsigynė nuo pavojingo Simono Urbio bandymo.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – svečiams teko žaisti prieš vėją ir kur kas daugiau gintis. Tiesa, antrojo kėlinio pradžioje Jeffrey Sarpongas atliko smūgį iš tolimesnės distancijos bei buvo visiškai greta tikslo. Kitoje aikštės pusėje nuostabų pasirodymą surengė V. Černiauskas, puikiai nuslopinęs keletą pavojingų oponentų atakų.

Vis dėlto 85-ąją minutę „Panevėžys“ praleido įvartį, kai dėkingai atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Nauris Petkevičius. Mačo pabaigoje Lietuvos čempionate su Aukštaitijos sostinės ekipos marškinėliais pirmą kartą nuo 2019 metų pasirodė ukrainietis Andrijus Karvackis.

„TOPsport A lygos“ 8-ojo turo rungtynes „Panevėžys“ žais balandžio 14 dieną, sekmadienį. Mačas su Vilniaus „Žalgiriu“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 15 val.