ANTRADIENĮ SUSIKAUS PIRMENYBIŲ LYDERIAI

„Optibet A lygos“ turnyro lentelėje šiuo metu pirmaujantis futbolo klubas „Panevėžys“ antradienį stos į mūšį su dar vienu pajėgiu varžovu – šį kartą tai bus titulą ginantis čempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Sostinės klubas, kurio panevėžiečiai per visą istoriją Lietuvos čempionate dar nė karto nenugalėjo, po penkių turų yra surinkęs 11 taškų ir nuo „Panevėžio“ atsilieka 2 taškais. Vilniaus komanda laimėjo trejas rungtynes ir du sykius sužaidė lygiosiomis su FA „Šiauliai“ bei „Kauno Žalgirio“ ekipomis.

„Žalgirį“ jau antrą sezoną iš eilės treniruoja strategas iš Kazachstano Vladimiras Čeburinas, o panevėžiečių vairininkas Valdas Urbonas pirmą kartą kovos prieš Vilniaus komandą nuo tada, kai baigė joje dirbti. Čempionų gretose rezultatyvumu išsiskiria 3 įvarčius pelnęs Francis Kyeremeh, po 2 sykius kamuolį į varžovų vartų tinklą nukreipė Mantas Kuklys bei Marko Miličkovičius.

Prieš išvyką į Vilnių su fk-panevezys.lt svetaine pabendravo puolėjas Ulysse Diallo. „Panevėžio“ legionierius iš Malio po daugiau nei dvejų metų pertraukos pelnė įvartį oficialiose rungtynėse ir su didesniu pasitikėjimo užtaisu yra pasiruošęs komandai suteikti dar daugiau naudos.

„Po pergalės jausmai visada yra malonūs. Visi buvo laimingi – vadovybė, treneriai, žaidėjai ir sirgaliai. Įmuštas įvartis po tokios pertraukos man reiškia labai daug. Visgi žinau – man tik reikia pasiekti geriausią fizinį lygį ir tada visi dalykai ateis savaime, bus ir dar daugiau įvarčių.

Žaisdamas puolėju, turiu tikėtis panašių situacijų, kai vartininkai taip atmuša kamuolius. Svarbiausia būti laiku tinkamoje vietoje, susikoncentruoti smūgiui ir pasiųsti kamuolį į vartus. Džiaugiuosi tuo, kas buvo šeštadienį, netgi žinodamas, kad taip nebūna visada. Dėkoju Dievui dėl to kas nutiko.

Lengvų rungtynių nebūna, tad gerbiame visus varžovus. Į aikštę žengiame su tuo pačiu kovotojų mentalitetu, svarbu žinoti, ko treneris iš mūsų reikalauja – jeigu tai gerbsime, sėkmė ateis. Žinome, ko jis mūsų prašo ir ko tikisi, tad turime būti susitelkę.

Būtų fantastiška laimėti čempionatą, tačiau dar gerokai per anksti apie tai net pagalvoti, nes atlikome tik labai menkutį darbą. Turime sunkiai treniruotis, atsiduoti rungtynėse ir mačas po mačo su Dievo pagalba keliausime link savo tikslų“, – atvirai kalbėjo U. Diallo.

6-ojo turo „Panevėžio“ ir „Žalgirio“ akistata įvyks balandžio 5 dieną, antradienį. Dabartinių čempionato lyderių mačas LFF stadione prasidės 19 val.

Palikite komentarą

Skip to content