KETVIRTAS LAIMĖJIMAS IŠ EILĖS

„Panevėžio“ futbolo klubas „Optibet A lygoje“ pergalių seriją pratęsė iki keturių. Dar vieneriose atkakliose rungtynėse Valdo Urbono kariauna vėl nugalėjo minimaliu rezultatu – 5-ajame ture namuose 2:1 (0:0) buvo įveikta Marijampolės „Sūduva“.

Per pirmąsias maždaug 20 minučių panevėžiečiai primetė sau palankų futbolą ir vertė varžovus nemažai gintis savo aikštės pusėje. Stipriu tolimu smūgiu pagrasino Rokas Stanulevičius – vidurio saugo smūgiuotą kamuolį sugebėjo atremti „Sūduvos“ vartininkas.

Vėliau Marijampolės ekipa išlygino žaidimą ir pati turėjo gerą šansą pelnyti įvartį. Oro dvikovą baudos aikštelėje laimėjęs Justinas Januševskis pavojingai mušė galva, tačiau Rafaelis Broetto nukreipė kamuolį virš skersinio.

Antrojo kėlinio pradžia „Panevėžiui“ prasidėjo puikiu scenarijumi: 48-ąją minutę Joshua Akpudje galva numetė kamuolį link Lino Klimavičiaus, kuris baudos aikštelėje buvo visiškai laisvas ir taikliai smūgiavo pažeme. „Panevėžys“ galėjo pasinaudoti atsivėrusiomis erdvėmis, tačiau 66-ąją minutę praleido pirmąjį įvartį šiame sezone.

Po dviejų sėkmingų perdavimų buvusiam Aukštaitijos sostinės klubo žaidėjui J. Januševskiui beliko vienu lietimu nukreipti kamuolį į vartus.

Vis tik per likusį laiką „Panevėžys“ buvo aktyvesnis bei pelnė pergalingą įvartį. 81-ąją minutę tolimą R. Stanulevičiaus šūvį prieš save atmušė „Sūduvos“ vartininkas, tad po keitimo aikštėje pasirodęs Ulysse Diallo pasinaudojo gauta galimybe.

Po šio laimėjimo „Panevėžys“ su 13 taškų pakilo į turnyro lentelės viršūnę.

Artimiausias rungtynes panevėžiečiai žais jau artėjantį antradienį, balandžio 5 dieną. 6-ojo turo dvikova su Vilniaus „Žalgiriu“ LFF stadione prasidės nuo 19 val.