Atakuojantį potencialą sustiprino kolumbietis

Futbolo klubas „Panevėžys“ pasipildė antruoju naujoku šį tarpsezonį. Komandą sustiprino dešiniojo krašto saugo ir puolėjo pozicijose galintis žaisti 28-erių kolumbietis Sebastianas Rinconas, su kuriuo sudaryta vienerių metų sutartis.

Legendinio Kolumbijos futbolininko Freddy Rincono sūnus profesionalo karjerą pradėjo gimtosios šalies Bogotos „Independiente Santa Fe“ klube, vėliau žaidė Urugvajuje ir JAV – gynė San Karloso „CA Atenas“ bei Portlando „Timbers“ garbę. Reikšmingą savo karjeros atkarpą 2014–2017 metais S. Rinconas praleido Buenos Airių „Tigre“ ekipoje ir buvo išpirktas Gimarainso „Vitoria“ komandos.

Kolumbietis debiutavo Senajame žemyne žaisdamas Portugalijos čempionate, tačiau sugrįžo į Argentiną bei iki susitarimo su „Panevėžiu“ atstovavo keturiems šios šalies klubams – Mar del Platos „Aldosivi“, Chunino „Sarmiento“ ir Buenos Airių „Huracan“ bei „Barracas Central“.

Šiame Argentinos čempionato sezone S. Rinconas per aštuonerias rungtynes pelnė vieną įvartį.

Dar sykį Senajame žemyne sieksiantis atsiskleisti kolumbietis nekantriai laukia naujos progos pademonstruoti savo geriausias savybes.

„Mane motyvavo čia atvykti nauja galimybė žaisti Europoje – pastaruoju kartu negalėjau mėgautis tiek, kiek norėčiau. „Panevėžio“ klubas kovoja dėl aukštų tikslų, turiu nugalėtojo mentalitetą, tad visada noriu laimėti, kaip ir komanda – man tai tikrai patinka.

Žinoma, palyginus su pastaruoju kartu atvykstant į Europą, esu labiau subrendęs. Kaip jau minėjau, tai yra dar viena galimybė save parodyti Europoje ir joje išlikti.

Noriu laimėti ir prisidėti prie komandos išsikeltų tikslų“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo „Panevėžio“ naujokas.

Į pirmąją treniruotę ruošiantis 2023 metų sezonui Aukštaitijos sostinės komanda rinksis sausio 9 dieną.

Palikite komentarą

Skip to content