J. Sarpongas pratęsė sutartį su klubu

Futbolo klubas „Panevėžys“ pratęsė sutartį kitam sezonui su dar vienu svarbiu komandos žaidėju. Ekipos garbę trečią sezoną iš eilės gins 34-erių saugas iš Nyderlandų Jeffrey Sarpongas.

Kaip ir 2021-aisiais, taip ir šiemet patyręs futbolininkas vaidino ekipoje svarbią rolę. Ne vienoje pozicijoje praėjusiame sezone rungtyniavęs J. Sarpongas per 34-erias rungtynes „Optibet A lygoje“ pelnė 5 įvarčius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų – pagal pastarąjį komponentą futbolininkas pasidalino 1–2 pozicijas.

Be to, saugas dvejas rungtynes sužaidė UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose bei tris mačus „Hegelmann LFF taurėje“.

Trečią sezoną klube pradėsiantis futbolininkas išsamiai apibendrino praėjusių metų patirtį ir ko reikėtų siekti 2023-iaisiais.

„Kaip komanda, labai gerai pradėjome praėjusį sezoną – tai buvo tobulas startas, tiesa, viduryje buvo sunki atkarpa. Praradome ritmą renkant svarbius taškus. Vis dėlto paskutinėje sezono atkarpoje pasirodėme gerai ir rinkome reikšmingus taškus, kas mums leido užimti trečią vietą bei išsikovoti galimybę žaisti Konferencijų lygoje.

Sukūrėme istoriją pirmą kartą iškovodami medalius – tai buvo istorinis momentas klubui. Apibendrinus, manau, kad tai buvo geras sezonas, tačiau galėjome pasirodyti ir geriau.

Manau, kad asmeniškai turėjau gana solidų sezoną, ypač dėl to, kad didžiąją jo dalį žaidžiau atraminiu saugu. Tai buvo nauja pozicija man, tačiau komandai tuo metu būtent ten manęs ir reikėjo. Nepaisant to, jog man tai buvo nauja, pasirodžiau visai neblogai toje rolėje. Vėliau vėl pradėjau žaisti krašto saugu, prie ko buvau pripratęs. Apibendrinus, viskas buvo gerai, tačiau visada norisi siekti daugiau.

Kitas sezonas virs nauju iššūkiu, labai mėgstu iššūkius. Manau, kad turėtume būti išsikėlę tikslą siekti geresnių rezultatų ir užimti aukštesnę poziciją negu praėjusiais metais – tada buvome kiek nepastovūs rezultatų atžvilgiu. Norėčiau šiame komponente daugiau stabilumo.

Stabilumas leistų surinkti daugiau taškų, o taškai leistų pasiekti geresnę poziciją. Tai nebus lengva ir laukia ilgas kelias, tačiau tikslas yra įmanomas – to ir turime siekti“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo J. Sarpongas.

„Panevėžys“ į pirmąją treniruotę ruošiantis 2023 sezonui rinksis sausio 9 dieną.

Palikite komentarą

Skip to content