ATSISVEIKINIMO RUNGTYNĖSE – AKISTATA SU ALYTAUS „DAINAVA“

Rytoj, šeštadienį, LFF Pirmos lygos pirmenybėse bus žaidžiami paskutiniojo – 30-ojo – turo susitikimai. FK „Panevėžys“  namuose susitiks su Alytaus  „Dainavos“ komanda. Šiuo metu FK „Panevėžys“, surinkęs 37 taškus, užima devintąją turnyro lentelės vietą. „Dainavos“ ekipa turi 49 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje turnyro lentelės vietoje. Alytiškiai  dviem taškais atsilieka nuo trečiąją  vietą užimančo Vilniaus „Vyčio“. Pergalės prieš „Panevėžį“ atveju svečiai iš Dzūkijos gali iškovoti bronzos medalius, bet, kad taip įvyktų, „Vytis“ namuose turi pralaimėti Kėdainių „Nevėžiui“. Panevėžiečiams pergalė užtikrintų aštuntąją vietą, nes šiuo metu šioje pocizijoje esantys „Pakruojo“ futbolininkai turi 2 taškais daugiau, bet jau sužaidė visas 28-erias rungtynes. Nesėkmės atveju panevėžiečius gali pralenkti „Stumbro B“ futbolininkai. Kauniečiai už mūsų miesto atstovus turi dviem taškais mažiau, o paskutines rungtynes namuose žais su Vilniaus „Žalgiriu B“. Žemiau dešimtosios vietos FK „Panevėžys“ nenukris.

Visi septyni paskutinio LFF Pirmos lygos pirmenybių turo susitikimai rytoj prasidės vienodu laiku.

Pirmojo rato rungtynes, vykusias Alytuje, panevėžiečiai pralaimėjo  rezultatu 1:2. FK „Panevėžys“ pirmavo iki 90-osios susitikimo minutės, bet pačioje rungtynių pabaigoje praleido du įvarčius ir patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Susitikime su „Dainavos“ komanda „Panevėžio“ klubui dėl traumų negalės padėti P. Lukšys, M. Suvaizdis, Ž. Banys ir R. Carvalho, o dėl viršyto kortelių limito – T. Markevičius.

Rytoj rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Dainavos“ komandų Futbolo akademijos stadione (Smėlynės 2B) prasidės 14 valandą.

 

Palikite komentarą

Skip to content