MAŽUMOJE LIKĘ „PANEVĖŽIO“ FUTBOLININKAI NESUGEBĖJO PERGALINGAI UŽBAIGTI SEZONO

Mantas Jankevičius

Mažumoje likę „Panevėžio“ futbolininkai nesugebėjo pergalingai užbaigti sezono

„Panevėžio“ futbolininkai paskutinėse šio sezono pirmosios lygos rungtynėse, namuose, susitiko su Alytaus „Dainava“, kuriai nusileido rezultatu – 1:2.

Rungtynes abi ekipos pradėjo labai aktyviai, kamuolys nuolat atsidurdavo tiek prie vienų tiek prie kitų vartų, tačiau užtikrintai žaidė vartininkai.

14-ąją minutę link „Dainavos“ vartų buvo skirtas baudos smūgis, kurį atliko M.Savėnas. Jo smūgiuotą kamuolį be didesnio vargo sugavo vartininkas.

Prabėgus dar kelioms minutėms veiksmas persikėlė prie „Panevėžio“ vartų, kur padirbėti teko Šarūnui Kazlauskui, tačiau vartininkas žaidė užtikrintai ir klaidų nedarė.

33-ąją rungtynių minutę buvo parodyta raudona kortelė. Iš aikštės buvo išvarytas „Panevėžio“ futbolininkas Daquan King, kuris kovodamas dėl kamuolio susidūrė su varžovų vartininku ir iš kelio pataikė jam į veidą, po šio kontakto vartininkas rungtynių tęsti nebegalėjo. Kadangi „Dainava“ neturėjo atsarginio vartininko į vartus teko stoti aikštės žaidėjui.

Kiekybinį pranašumą turėję „Dainavos“ žaidėjai bandė dar pirmajame kėlinyje pelnyti įvartį. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms kilo tikras gaisras prie „Panevėžio“ vartų. Š.Kazlauskui nepavykus sugauti smūgiuoto kamuolio antros progos sulaukė svečiai būdami baudos aikštelėje dėjo labai daug pastangų, kad išsiveržtu į priekį, tačiau įvarčio pelnyti taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje abiejų komandų žaidimo braižas išliko toks pat, nors panevėžiečių aikštėje buvo mažiau, tačiau šeimininkai nevengė atakuoti.

56-ąją minutę krito pirmasis įvartis. Perdavimą šalia baudos aikštelės atlikinėjęs M.Savėnas pastebėjo  įkirtinėjantį Roland Bilala, šis atliko perdavimą Edvardui Tamulevičiui,  pastarajam pirmu bandymų nepavyko nuginkluoti vartininko, tačiau jau gulėdamas ant žemės puolėjas sugebėjo pasiekti kamuolį ir išvesti savo komandą į priekį – 1:0.

Po praleisto įvarčio svečiai pradėjo labai aktyviai pulti „Panevėžio“ vartus. Darbo padaugėjo Šarūnui Kazlauskui, kuris ne kartą privalėjo demonstruoti savo atletiškumą ir gelbėti savo komandą.

Galiausiai 69-ąją minutę nuostabiu tolimu smūgiu buvo pralaužta „Panevėžio“ gynybą. Maždaug iš 40 metrų smūgiavęs Ilja Tsyvilko pataikė tiesiai į viršutinį vartų kampą, komandos nesugebėjo išgelbėti nei vartininkas – 1:1.

72-ąją minutę svečiams pavyko galiausiai pavyko išsiveržti į priekį. Visai šalia baudos aikštelės be priežiūros paliktas Karolis Gvildys smūgiavo pažemę ir išvedė savo komandą į priekį – 1:2.

Tiksint paskutinėms sekundėms „Panevėžys“ turėjo progą išlyginti rezultatą, kuomet „Dainavos“ baudos aikštelėje kilo sumaištis, panevėžiečiams pavyko atlikti smūgį, tačiau šis nebuvo tikslus, kamuoliui palikus aikštę teisėjo švilpukas skelbė tiek šių rungtynių tiek sezono pabaigą.

„Panevėžys“ – Alytaus „Dainava“ 1:2 (0:0)

56` [1:0] Edvardas Tamulevičius

69` [1:1] Ilja Tsyvilko

72` [1:2] Karolis Gvildys

Įspėjimai: 33` Daquan King (raudona kortelė).

„Panevėžio“ sudėtis: Šarūnas Kazlauskas, Ronaldas Misiūnas, Rokas Lazdinauskas(58` Mindaugas Butkus), Domantas Nebilevičius, Edvardas Tamulevičius, Mantas Savėnas, Arnas Ribokas, Džiugas Petrauskas, Daquan King, Roland Bilala(79` Mitani Tsubasa), Yurii Podo.