DEBIUTINIS T.ELIOŠIAUS ĮVARTIS ATNEŠĖ PERGALĘ JONAVOS „LIETAVOS“ KLUBUI

Šeštadienį Panevėžyje vykusiose draugiškose rungtynėse Jonavos „Lietavos“ futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė LFF I lygoje žaidžiantį „Panevėžio“ klubą. Vienintelį įvartį pelnė neseniai prie komandos prisijungęs saugas Tautvydas Eliošius.

Jonaviečiai aktyviau pradėjo rungtynes, pavojingų atakų smaigaliuose atsidūrė Laurynas Stonkus, Tadas Eliošius ir Arnas Paškevičius, tačiau jų smūgius atrėmė „Panevėžio“ vartininkas Marius Suvaizdis.

Naujoko Dmitrijaus Babenkos budrumą kelis kartus patikrino panevėžiečių puolėjas Edvardas Tamulevičius. Vėliau patyręs vartininkas savo komandą išgelbėjo nuo itin pavojingo „Panevėžio“ lyderio Manto Savėno smūgio. Tiesa, 24 min. kamuolys kirto „Lietavos“ vartų liniją, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Baigiantis kėliniui tolimą smūgį paleido Tomas Salamanavičius, tačiau čia vėl užtikrintai žaidė panevėžiečių vartų sargas Marius Suvaizdis. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi be įvarčių 0:0.

Antrame kėlinyje „Lietavos“ vyr. strategas Robertas Poškus pakeitė beveik visą starto sudėtį ir į aikštę išleido mažiau žaidybinio laiko gaunančius futbolininkus. Praėjus vos kelioms minutėms nuo kėlinio pradžios žiūrovai išvydo pirmąjį ir vienintelį rungtynių įvartį: taikliu smūgiu iš baudos aikštelės vidurio pasižymėjo T. Eliošius.

Panevėžiečiai į jonaviečių puolimą bandė atsakyti „aštriomis“ kontratakomis. Aktyvus buvo „Panevėžio“ puolėjas Tadas Markevičius, tačiau jo pavojingus smūgius sėkmingai atlaikė D. Babenką pakeitęs Giedrius Kvedaras.

„Panevėžys“ starto sudėtis: M. Suvaizdis, S. Olberkis, T. Rakašius, A. Ribokas, D. Petrauskas, A. Kilkolly, A. Borodinas, M. Savėnas, S. Čyžas, Ž. Banys, E. Tamulevičius. Antrame kėlinyje žaidė – P. Lukšys, T. Markevičius, G. Domkus, A. Jurevičius, V. Giedraitis, P. Obolevičius.

„Lietava“ starto sudėtis: D. Babenka, V. Borovskis, J. Aleksandravičius, E. Žarskis, B. Spietinis, A. Paškevičius, T. Salamanavičius, Tadas Eliošius, L. Miščiukas, D. Galkevičius ir L. Stonkus.