PO PERTRAUKOS FK „PANEVĖŽYS“ NEPALIKO VILČIŲ „MINIJAI“

LFF Pirmos lygos 17 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ Kretingoje susitiko su „Minijos“ komanda.

Pirmos lygos kovos po daugiau nei trijų savaičių pertraukos sugrįžo į šalies stadionus.

27 min. gražų įvartį galva pelnė FK „Panevėžio“ puolėjas Edvardas Tamulevičius. Besibaigiant kėliniui 43 min. Edvardas padvigubino skirtumą – 2:0.

63 min. Marius Valskis nuo 11 metrų žymos rezultatą sušvelnino – 1:2.

Tačiau iškart po minutės 64 min. Arnas Borodinas pelnė trečią komandos įvartį ir Panevėžio ekipa pirmavo 3:1.

81 min. komandas vėl skyrė tik vienas įvartis, pasižymėjo Artūras Janušas.

Tašką rungtynėse padėjo Tadas Markevičius, kuris pasižymėjo 89 min. ir rungtynės baigėsi 4:2.

FK „Panevėžys“ rungtyniavo tokia sudėtimi: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Arnas Ribokas, Sigitas Olberkis (46′ Povilas Lukšys), Svajūnas Čyžas, Mantas Savėnas, Žilvinas Banys (46′ Arnas Borodinas), Tomas Rakašius, Angus Kilkolly (65′ Paulius Obolevičius), Tadas Markevičius, Edvardas Tamulevičius (75′ Vilius Giedraitis).

Kitas rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugpjūčio 6 dieną 19 val. Panevėžyje, tai bus LFF taurės aštuntfinalio mačas su A lygoje žaidžiančiu Kauno „Stumbru“.

Artimiausias I lygos XIX turo rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugpjūčio 9 dieną, namuose su Kelmės „Kražante“.