DIDYSIS FUTBOLAS GRĮŽTA Į PANEVĖŽĮ


Jau rytoj Lietuvos A lygos čempionato antrojo turo rungtynėse FK „Panevėžys“ namuose susitiks su aukščiausius tikslus šiame sezone keliančiu Vilniaus „Žalgiriu“. Po kelerių metų pertraukos žiūrovai Panevėžyje vėl galės stebėti stipriausios šalies futbolo lygos komandų rungtynes.

Keturis sezonus (nuo 2015 metų) šalies Pirmos lygos pirmenybėse rungtyniavęs FK „Panevėžys“ pernai tapo šios lygos nugalėtoju ir iškovojo teisę rungtyniauti elitinėje Lietuvos futbolo lygoje.

Vilniaus „Žalgiris“ šiemet sieks iš A lygos čempionų sosto išstumti Marijampolės „Sūduvos“ komandą, kuri šalies čempione tapo paskutiniuosius du sezonus.

Vilniečių pasirengimo sezonui cikle įvyko priverstinės permainos trenerių štabe. Nacionalinę rinktinę treniruoti sutikusį panevėžietį Valdą Urboną pakeitęs ir į „Žalgirį“ po trejų metų pertraukos sugrįžęs lenkas Marekas Zubas prie komandos prisijungė tik vasario viduryje.

Žiemą „Žalgirio“ sudėtis gerokai keitėsi. Komandą paliko būrys legionierių, tarp jų – ir ekipos lyderiais buvę Tomašas Šimkovičius, Mamadou Mbodjis, Slavko Blagojevičius.

Vicečempionų klubą papildė kroatas Tomislavas Kišas, ispanai Victoras Perezas ir Cristianu Portilla, rusas Timuras Puchovas, Mevlanas Adili iš Makedonijos bei jauni lietuviai Modestas Vorobjovas, Simonas Urbys, Sigitas Olberkis ir Matas Vareika.

Praėjusį sezoną ryškiausiomis spalvomis atsiskleidęs „Žalgirio“ futbolininkas Liviu Antalis į Vilnių grįžti nesiruošė, tačiau prieš pat naujo sezono startą vicečempionai savo gerbėjams pranešė puikią žinią – puolėjas ir toliau karjerą tęs „Žalgiryje“. Rezultatyviausias A lygos žaidėjas šiemet gali būti dar didesnė jėga. Brangiausias A lygos futbolininkas iš Rumunijos ne tik yra priklausomas nuo savo komandos draugų, bet ir pats gali susikurti progas.

Šalies vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“, skirtingai nei FK „Panevėžys“, sėkmingai pradėjo 2019 metų Lietuvos futbolo A lygos sezoną. Mareko Zubo kariauna 1-ojo turo susitikime „Sportimos“ manieže rezultatu 5:1 (1:1) sutriuškino „Palangą“. Panevėžiečiai svečiuose 0:1 (0:0) nusileido Kauno „Stumbrui“.

Lietuvos futbolo A lyga, pasibaigus pirmajam turui, išrinko simbolinę turo rinktinę, į kurią pateko net keturi Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai: gynėjas Donovanas Slijngardas, saugai Saulius Mikoliūnas ir Pau Moreris bei puolėjas Tomislavas Kišas.

Šeštadienį, kovo 9 dieną, rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Žalgirio“ vyks Žemynos progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99). Susitikimas prasidės 15 valandą. Bilietas į rungtynes kainuoja 2 eurus.

Futbolo aistruoliai atvykę į šias rungtynes galės vietoje nusipirkti ir abonementus į visas FK „Panevėžys“ šio sezono namų rungtynes. Metinio abonemento kaina – 20 eurų.

Palikite komentarą

Skip to content