FK „PANEVĖŽYS“ PALAIKYS FANŲ GRUPĖ MĖLYNAI RAUDONI


FK „Panevėžys“ nuo šiol palaikys fanų grupė Mėlynai Raudoni. Nors kol kas ši grupė nėra gausi, bet jos įkūrėjai tikisi, kad greitu laiku prie jų prisijungs daugiau žmonių.

Idėja panevėžiečiams jungtis į komandos fanų palaikymo grupę kilo dar praėjusiais metais prieš Pirmos lygos pirmenybių rungtynes tarp „Panevėžio“ ir Gargždų „Bangos“ komandų. FK „Panevėžys“ aistruolių Mato Makušino ir Virgilijaus Bilevičius dėka susibūrė maža grupelė vaikinų, kurie savo facebook paskyrose kvietė visus norinčiuosius eiti į stadioną ir kartu palaikyti miesto komandą.

„Komanda kovojo dėl nugalėtojų vardų Pirmos lygos pirmenybėse ir palaikymas futbolininkams buvo itin reikalingas. Tuomet mes buvome tik keturiese, bet už savo komandą sirgdavome iš visų jėgų. Didžiausią įspūdį iš praėjusio sezono paliko kelionė į Kėdainius, kur mes, apie 50 žmonių, autobusu kartu vykome palaikyti „Panevėžio“ klubo. Kėdainių miesto stadione savo komandą audringai palaikė apie tūkstantį atvykusių panevėžiečių. Tas nuostabus, žodžiais sunkiai nusakomas vaizdas ir dabar dar stovi mūsų akyse“, – prisiminimais iš praėjusio sezono dalinosi M. Makušinas.

Jau šį šeštadienį namuose Lietuvos A lygos čempionate debiutuojantis FK „Panevėžys“ žais su Vilniaus „Žalgiriu“. Fanų grupės Mėlynai Raudoni nariai ketina likus valandai iki rungtynių pradžios susirinkti miesto Laisvės aikštėje ir kartu žygiuoti į stadioną palaikyti komandos.

„Mūsų grupė kol kas nėra gausi. Mes neužsibrėžėme tikslo būtinai pasiekti konkretų fanų skaičių. Norime, kad prie mūsų jungtųsi tie, kurie realiai dalyvaus fanų grupės gyvenime. Manau, kad greitu laiku mūsų gretos išaugs, nes jau dabar sulaukiame susidomėjimo iš futbolo aistruolių. Visi norintieji bendrauti kviečiami rašyti facebook paskyroje Mėlynai Raudoni“, – sakė vienas fanų grupės lyderių M. Makušinas

Palikite komentarą

Skip to content