DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE NUGALĖTOJAS NEPAAIŠKĖJO

Šiandien Marijampolėje draugišką susitikimą žaidė FK „Panevėžys“ ir Suvalkų „Wigry“. Rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0. Pagal susitarimą komandos žaidė 3 kėlinius po 30 minučių.

Šiose rungtynėse panevėžiečiams negalėjo padėti sergantys M. Suvaizdis, V. Gašpuitis ir A. Karvackis bei traumuotas L. Čerkauskas.

Pirmąsias 15 minučių aktyvesni aikštėje buvo panevėžiečiai, kurie jau pačioje mačo pradžioje turėjo dvi geras progas pelnyti įvartį. 5-ąją rungtynių minutę J. Zwako iš 10 metrų atstumo smūgiavo visiškai šalia varžovų vartų, o po kelių minučių, po S. Urbio skerso perdavimo, S. Vasquezas iš kelių metrų nuotolio smūgiuodamas galva neišnaudojo dėkingos progos. Po to suaktyvėjo „Wigry“ futbolininkai. 22-ąją susitikimo minutę Lenkijos klubo žaidėjas iš arti smūgiavo virš panevėžiečių vartų.

Įpusėjus rungtynėms aikštėje vyko apylygė kova. 58-ąją mačo minutę priešininkai galėjo įmušti. Iš 12 metrų „Wigry“ žaidėjas smūgiavo į tolimąjį kampą, bet Š. Jurevičius pademonstravo puikią reakciją ir pirštų galais šuolyje lietė kamuolį, kuris atsimušė skersinį. Jau po dviejų minučių panevėžiečiai surengė gražią ataką, bet puolėjas iš Šveicarijos C. Wichtas dėkingos progos neišnaudojo į vartus. Sužaidus valandą laiko rezultatas buvo 0:0.

61-ąją rungtynių minutę R. Misiūnas į gerą poziciją išvedė T. Aukštuolį, o šis iš 8 metrų pavojingai smūgiavo, bet „Wigry“ vartininkas išgelbėjo savo komandą. 84-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai vėl galėjo pasižymėti. T. Aukštuolis tiksliai perdavė kamuolį Zwako, kuris nepataikė į vartus. Po trijų minučių, pakėlus kampinį, P. Krukas galva pavojingai smūgiavo virš varžovų vartų. Rungtynėms baigiantis Lenkijos klubas turėjo gerą galimybę laimėti susitikimą. Po greitos kontratakos „Wigry“ futbolininkas iš 5 metrų atstumo nepataikė į panevėžiečių vartus. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 0:0.

FK „Panevėžys“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: Š. Jurevičius, M. Fridrikas, P. Krukas, T. Kačerauskas, S. Urbys, T. Salamanavičius, A. Erkinas, Tautvydas Eliošius, P. Janušauskas, S.Vasquezas, J. Zwako.

Po keitimų aikštėje pasirodė J. Skinderis, S. Krakauskas, Tadas Eliošis, T. Aukštuolis, S. Lazdinauskas, R. Misiūnas, C. Wichtas, R. Gedeikis.

Kitas kontrolines rungtynes FK „Panevėžys“ žais sausio 27 dieną su Latvijos pajėgiausioje lygoje rungtyniaujančia „Valmieros“ ekipa. Susitikimas Rygos „Skonto“ manieže prasidės 16 valandą.