FK „PANEVĖŽYS“ RUNGTYNIAUS Š. JUREVIČIUS

FK „Panevėžys“ prieš naująjį sezoną toliau stiprina savo gretas. Šiandien klubas pasirašė sutartį su vartininku Šarūnu Jurevičiumi.

Šis futbolininkas kartu su komanda treniruojasi nuo sausio 7 dienos, kai pasiruošimą naujajam sezonui pradėjo reprezentacinė miesto komanda. Š. Jurevičius jau žaidė draugiškas rungtynes su Suvalkų „Wigry“ komanda ir nepraleido įvarčių į savo vartus.

Plungėje gimęs Š. Jurevičius būdamas 15-os metų atvyko mokytis į Šiaulių sporto internatą, kur baigė 12 klasių ir iškart pasirašė sutartį su „Šiaulių“ klubu. Penkerius metus rungtyniavęs šiame mieste futbolininkas dar pusmetį žaidė Kipro APOP klube bei vieną sezoną Gargždų „Bangos“ ekipoje. Paskutinius trejus metus 29-erių metų vartininkas gyveno Norvegijoje ir žaidė trečiojoje šios šalies lygoje „Bjornevant IL“ klube.

Anksčiau vartininkas buvo kviečiamas į Lietuvos U-19 bei U-21 rinktines. Š. Jurevičiui teko keturis susitikimus žaisti Europos lygos taurės turnyre. Po dvejas rungtynes šioje lygoje vartininkas žaidė atstovaudamas „Šiaulių“ ir „Bangos“ komandoms. Lietuvos A lygos čempionate futbolininkas iš viso sužaidė 87 susitikimus.

„Nusprendžiau iš Norvegijos grįžti gyventi į Lietuvą ir iškart gavau pasiūlymą iš „Panevėžio“ klubo. Su komanda treniravausi daugiau nei dvi savaitės, sužaidžiau draugiškas rungtynes ir pasirašiau sutartį. Beveik visus komandos draugus gerai pažįstu nuo anksčiau, nes su daugeliu teko rungtyniauti drauge. Kol kas dar nesu geriausios sportinės formos, bet iki sezono pradžios tikiuosi ją įgauti. Mane viskas tenkina ir džiaugiuosi prisijungęs prie komandos“, – sakė klubo naujokas.

„Marius Suvaizdis – puikus žaidėjas, bet komandoje turi būti du panašaus pajėgumo vartininkai, todėl šią poziciją privalėjome stiprinti. Niekas neapdraustas nuo ligų, traumų, kortelių. Norint sėkmingai rungtyniauti Lietuvos A lygoje, privalome turėti du pajėgius vartininkus. Be to, sveika konkurencija irgi turi teigiamą atspalvį“, – taip komentavo Š. Jurevičiaus įsiliejimą į komandą FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas.

Palikite komentarą

Skip to content