DU „PANEVĖŽIO“ ŽAIDĖJAI PATEKO Į TURO RINKTINĘ


Į Lietuvos futbolo A lygos 15-ojo turo simbolinę rinktinę prasibrovė penkių komandų žaidėjai. Šiame vienuoliktuke yra ir du „Panevėžio“ klubo atstovai – Rafaelis Floro bei Jorge Eliasas.

R. Floro pastaruoju metu yra išsikovojęs tvirtą vietą starto sudėtyje bei žaidžią gerą atkarpą A lygoje. Iki to, kad taptų didvyriu Gargžduose, R. Floro trūko išties nedaug – tiesa, futbolininko iš Portugalijos pelnytas pirmasis sezono įvartis pretenduoja į gražiausių rato epizodų rinkinį.

Aukštaitijos klubo legionierius J. Eliasas vėl buvo solidus. Brazilas ne kartą pavojingai grasino „Bangos“ vartams, versdamas plušėti tiek vartininką, tiek gynėjus. „Panevėžio“ puolėjas antrame kėlinyje pelnė įvartį ir atliko perdavimus (26/27) įspūdingu 96 proc. taiklumu.

Be dviejų „Panevėžio“ futbolininkų, į simbolinę turo rinktinę buvo išrinkta po tris „Kauno Žalgirio“ (Deividas Mikelionis, Deividas Šešplaukis, Linas Pilibaitis) bei „Sūduvos“ (Jevgenijus Jefremovas, Semiras Kerla, Povilas Leimonas) atstovus, du „Bangos“ (Deividas Padaigis, Shogo Yoshikawa) žaidėjus ir vieną „Riterių“ (Angelis Lezama) futbolininką.

Palikite komentarą

Skip to content