E. GRIGORENKA NEATMETA GALIMYBĖS ATEITYJE VĖL SUGRĮŽTI Į PANEVĖŽĮ

Gintaras Brazdžionis

Buvęs „Panevėžio“ klubo futbolininkas Eduardas Grigorenka nuo šiol žais Šveicarijoje. Šią savaitę ukrainiečiui pavyko susitarti su FC „Chiasso“ klubu, kuris rungtyniauja antroje pagal pajėgumą Šveicarijos lygoje. E. Grigorenka anksčiau jau spėjo užsivilkti Ukrainos klubų „Černomorec“ bei „Aleksandrija“ komandų marškinėlius, o nuo šio sezono pradžios atstovavo „Panevėžio“ klubui. Beveik pusmetį praleidęs Panevėžyje, E. Grigorenka mielai sutiko atsakyti į jam pateiktus klausimus.

– Eduardai, kaip atsidūrei Šveicarijoje?

– LFF Pirmos lygos pirmenybių pertraukos metu gavau pasiūlymą iš Šveicarijos ir jo neatsisakiau.

– Galbūt tavęs netenkino sąlygos Panevėžyje?

– Atvirkščiai. Sąlygos buvo labai puikios, bet norėjau save išbandyti kiek aukštesniame lygyje. Visi sutiks, kad Šveicarijos „Challenge“ lyga tiek meistriškumu, tiek finansinėmis galimybėmis šiuo metu lenkia LFF Pirmą lygą. Esu jaunas futbolininkas, todėl nutariau pasinaudoti atsiradusia galimybe sparčiau tobulėti.

– Kaip galėtum apibūdinti tą pusmetį, praleistą Panevėžyje?

– Įvertinus tai, kad FK „Panevėžys“ žaidžia antroje pagal pajėgumą Lietuvos futbolo lygoje, sąlygos buvo tiesiog idealios. Apie tai aš ne kartą pasakojau savo artimiesiems Ukrainoje ir džiaugiausi, kad taip susiklostė aplinkybės, jog atsidūriau Panevėžyje.

– Tačiau pastaruoju metu Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė kritiniai straipsniai, smerkiantys FK „Panevėžys“…

– Jūs turite omenyje portalą futbolas.lt?

– Taip. Šis portalas pastaruoju metu rodo išskirtinį dėmesį „Panevėžio“ klubui.

– Galiu pasakyti atvirai. Man šlykštu matyti tokio turinio šio portalo straipsnius. Akivaizdžiai matosi, kad viskas gerokai išpūsta arba straipsnio autorius galimai vykdo kažkieno užsakymą. Dar vienas variantas – straipsnių autorius – galbūt visiškai apie futbolą nenutuokiantis žmogus.  Įsivaizduokite, kad aš paskambinu žurnalistui ir pasakau, kad mane sumušė. Ar profesionalus žurnalistas,  pats nebuvęs įvykio vietoje ir neišklausęs antrosios galimo konflikto pusės, spausdins tokį tekstą..?

– Kodėl tokia kategoriška nuomonė?

Aš į „Panevėžio“ klubą atvykau dar gerokai prieš sezono pradžią. Visi legionieriai gerai sutarė. Kartu dalyvavome Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos šventėje, kartu dalyvavome bėgime „Senvagė – 2017“, kituose renginiuose.  Ir visa tai vyko laisvalaikiu bei savo noru.  Galiu visiškai atsakingai pareikšti, kad legionieriai nebuvo skirstomi į „mėgstamus“ ir „nemėgstamus“. Visi buvome kaip viena šeima. Ir jeigu po to kažkas susipyksta – absurdas, kad klubas kaltinamas rasizmu, smurtu ar lažybomis.

– Eduardai, ar išvysime tave ateityje vėl ginantį „Panevėžio“ klubo garbę?

–  Aš ką tik pasirašiau sutartį su  FC „Chiasso“ klubu, todėl artimiausiu metu šiai komandai ir atstovausiu. Ateityje toks scenarijus visiškai įmanomas. Panevėžys – nedidelis, bet jaukus miestas. FK „Panevėžys“ vadovai ir žaidėjai – taip pat puikūs ir draugiški žmonės. Susiklosčius palankioms aplinkybėms, tikrai su malonumu grįžčiau į Panevėžį.

 

Palikite komentarą

Skip to content