FUTBOLAS GRĮŽTA Į PANEVĖŽĮ

Gintaras Brazdžionis

Po daugiau nei pusantro mėnesio pertraukos futbolas grįžta į Panevėžį. Jau poryt, šeštadienį, FK „Panevėžys“ namuose žais 18-ojo turo rungtynes prieš Kėdainių „Nevėžio“ komandą. Per 16 rungtynių surinkę 18 taškų,  panevėžiečiai LFF Pirmos lygos turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą. Svečiai turi 7 taškais daugiau ir rikiuojasi septintoje vietoje. „Nevėžio“ komandos garbę gina ir keletas buvusių FK „Panevėžys“ žaidėjų.

 

Šiame susitikime „Panevėžio“ ekipai jau galės padėti praėjusiame ture dėl geltonų kortelių viršyto limito nerungtyniavę P. Lukšys ir Ž. Banys. Iš naujokų legionierių teisę išbėgti į aikštelę turės jau Klaipėdoje debiutavęs ukrainietis Rolandos Bilala, o taip pat ir anglas Temitayo Famosaya. Brazilo Ricardo Carvalho bei amerikiečio Daquano Kingo transferių dokumentai iš buvusių žaidėjų klubų iki šios dienos  dar nepasiekė Lietuvos, todėl jie kol kas neturi teisės rungtyniauti.
Šį šeštadienį, rugpjūčio 5 dieną, susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Nevėžio“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 13 valandą. Įėjimas į rungtynes NEMOKAMAS.

Palikite komentarą

Skip to content