Ekipą papildė Albanijos rinktinės saugas

Futbolo klubas „Panevėžys“ savo sudėtį sustiprino dar vienu naujoku. Prie Aukštaitijos sostinės komandos prisijungė 29-erių Albanijos rinktinės atstovas Ergysas Kače – su vidurio saugu sudaryta sutartis iki šio sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti kitiems metams.

„Panevėžį“ papildęs žaidėjas gimė Albanijoje, tačiau būdamas trejų kartu su tėvais persikėlė gyventi į Graikiją. Įskaitant atkarpą jaunimo komandose, E. Kače nuo 2004 iki 2020 metų priklausė Salonikų PAOK klubui, kuriame ir pradėjo profesionalo karjerą.

Saugas PAOK gretose visose varžybose sužaidė triženklį skaičių rungtynių ir buvo skolinamas keturioms komandoms – Epanomio „Anagennisi“, Pilzeno „Viktoria“, Atėnų „Panathinaikos“ bei Larisos AEL. 2020 metais E. Kače atstovavo Salonikų „Aris“, dar po metų išvyko į Tiranos „Partizani“, o pastarasis klubas buvo taip pat iš Graikijos – „Veria“, kur teko žaisti kartu su buvusiu „Panevėžio“ puolėju Antoniu Kapnidžiu.

Albanas savo gimtosios šalies rinktinėje yra sužaidęs 25-erias rungtynes ir įmušė po įvartį į armėnų bei prancūzų vartus. Vienas susitikimas buvo labai įsimintinas – 2016 metų Europos čempionate E. Kače pasirodė po keitimo dvikovoje su Šveicarija.

„Panevėžio“ naujokas, atstovaudamas PAOK klubui, 2012–2013 metų sezone buvo pripažintas geriausiu jaunuoju Graikijos čempionato futbolininku. E. Kače jau dalyvavo pirmoje savo naujos komandos treniruotėje ir žais kontroliniame mače prieš Jūrmalos „Spartaks“ ekipą.

„Kontaktas su „Panevėžiu“ įvyko per trenerį Gino Lettieri, kuris bendravo su mano agentu. Noriu padėti komandai pasiekti šio sezono tikslus ir palikti tame indėlį.

Darbavausi su asmeniniu treneriu Graikijoje, tad esu pasiruošęs ir nekantrauju pradėti. Kaip minėjau, noriu palikti indėlį komandoje – su komandos draugais žaisti taurės finale ir išsikovoti vietą Konferencijų lygoje“, – fk-panevezys.lt svetainei sakė E. Kače.

Pirmasis „Panevėžio“ atstovas iš Albanijos su komandos draugais šį šeštadienį, rugsėjo 24 dieną, nuo 14 val. Jūrmaloje žais kontrolinę akistatą prieš „Spartaks“ futbolininkus.

Palikite komentarą

Skip to content