Šeštadienį – kelionė į Jūrmalą

Futbolo klubas „Panevėžys“ rinktinių pertraukos metu sužais vienerias kontrolines rungtynes. Panevėžiečiai su naujuoju vyr. treneriu Gino Lettieri vyks į Jūrmalą – ten susigrums su „Spartaks“ klubu.

Tai bus antrasis šių komandų tarpusavio susitikimas šiemet. Pirmoji dvikova vykusi Panevėžyje baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 1:0, kai pergalingą įvartį antrame kėlinyje pelnė Pijus Širvys.

Jūrmalos klubas 2016 ir 2017 metais buvo tapęs Latvijos čempionu, o prie jo vairo stovėjo trys specialistai iš Lietuvos – Arminas Narbekovas, Valdas Urbonas bei Tomas Ražanauskas. Šiuo metu komandai vadovauja buvęs Marijampolės „Sūduvos“ vairininkas Victoras Basadre.

Latvijos pirmenybėse „Spartaks“ futbolininkai yra sužaidę 29-erias rungtynes, per kurias iškovojo 5 pergales, 3 kartus sužaidė lygiosiomis bei 21 sykį patyrė pralaimėjimą. V. Basadre kariauna yra surinkusi 18 taškų ir užima 9-ąją poziciją tarp 10 ekipų, kovodama dėl išlikimo.

Pastarosios rungtynės Jūrmalos klubui nesusiklostė – net 1:6 buvo pralaimėta čempionato lyderiams „Valmiera“ futbolininkams.

„Spartaks“ ir „Panevėžio“ ekipų akistata įvyks šeštadienį, rugsėjo 24 dieną, 14 val. Jūrmaloje.