FK „PANEVĖŽYS“ ANTRAJAME KĖLINYJE PALAUŽĖ „HEGELMANN LITAUEN“ FUTBOLININKUS.

Mantas Jankevičius

LFF Pirmos lygos 26 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ namuoseįveikė Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipą rezultatu – 4:0(0:0).

Rungtynes abi ekipos pradėjo apsikeisdamos keliais pavojingais epizodais prie vartų. 5-ąją minutę panevėžiečiai uždirbo kampinį, tačiau pasižymėti nepavyko. Po dviejų minučių pavojingu epizodu atsakė „Hegelmann Litauen“.

Pirmą rimtą pavojų rungtynėse sukūrė panevėžiečiai, puikia proga išvesti savo ekipą į priekį nepasinaudojo A.Borodinas, kurio smūgiuotą kamuolį sugavo svečių ekipos vartininkas. Po kelių minučių kilo sumaištis „Panevėžio“ baudos aikštelėje, tačiau kolektyvinėmis pastangomis pavojus buvo likviduotas.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio iniciatyva perėmė „Panevėžio“ ekipa. Progą pelnyti įvartį turėjo Ž.Banys, tačiau jo silpnai smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. Panevėžiečiai apsukų nemažino ir sužaidus dar kelias minutes kėlė net tris kampinius iš eilės, tačiau rimtesnio pavojaus jiems nepavyko sukurti prie kauniečių vartų.

27-ąją rungtynių minutę vos įvarčio panevėžiečiams nepadovanojo svečių komandos vartininkas M.Stonys, kuriam nepavyko sėkmingai ranka įvesti kamuolį į žaidimą. Prie kamuolio suskubus T.Markevičiui varžovų vartininkas buvo priverstas prasižengti, jam buvo parodyta geltona kortelė.

Kėlinio pabaigoje dvi puikias progas išsiveržti į priekį turėjo „Hegelmann Litauen“ , tačiau užtikrintai žaidęs M.Suvaizdis gelbėjo savo komandą.

Po pertraukos panevėžiečių gretose nebe išvydome: E.Tamulevičiaus, V.Kavaliausko ir A.Borodino, vietoje jų į aikštė žengė: A.Kilkolly, V.Giedraitis ir A.Arlauskas.

Kėlinio pradžioje „Panevėžys“ pradėjo spausti savo varžovus ir 51-ąją minutę po Ž.Banio smūgio panevėžiečiai išsiveržė į priekį – 1:0.

Po praleisto įvarčio kauniečiai padidino apsukas ko pasekoje sugebėjo uždirbti du kampinius, tačiau pavojingai įžaisti kamuolį nepavyko.

65-ąją rungtynių minutę po T.Markevičiaus reido dešiniu kraštu įvartį muša antrajame kėlinyje pasirodęs V.Giedraitis – 2:0. Po įmušto įvarčio panevėžiečiai toliau spaudė savo varžovus, tačiau realizuoti progų vis nepavykdavo.

73-ąją rungtynių minutę po Ž.Banio perdavimo į dešinį aikštės kraštą prie kamuolio suskubo S.Čyžas, pastarajam pavyko įveikti varžovų gynėją ir pasiųsti kamuolį į varžovų vartus – 3:0.

Po keletos minučių labai pavojingu smūgių iš toli atsakė „Hegelmann Litauen“ futbolininkai, tačiau puikiai poziciją užėmęs M.Suvaizdis sugebėjo kamuolį nukreipti už galinės linijos. Po kampinio kauniečiams nepavyko pataikyti kamuolio į vartų stačiakampį.

86-ąją rungtynių minutę dar kartą dešiniu kraštu pasileido T.Markevičius, tačiau varžovų baudos aikštelėje jis buvo neleistinai stabdomas. Skiriamas 11 metrų baudinys į „Hegelmann Litauen“ vartus. Prie kamuolio stojo pats T.Markevičius, kuriam pavyko nuginkluoti varžovų vartininką ir rezultatas tapo – 4:0.

Pridėto laiko metu kauniečių žaidimas suaktyvėjo ir truko labai ne daug iki paguodos įvarčio, tačiau užtikrintai gynyboje žaidęs P.Lukšys likvidavo pavojų, o „Panevėžys“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 4:0.

Panevėžio „Panevėžys“ – Kauno „Hegelmann Litauen“ 4:0 (0:0)

LFF Pirma lyga XXVI turas, Panevėžys

51` [1:0] Žilvinas Banys

65` [2:0] Vilius Giedraitis

73` [3:0] Svajūnas Čyžas

86` [4:0] Tadas Markevičius

Įspėjimai: 27` Modestas Stonys,  68` Povilas Malakas(„Hegelmann Litauen“).

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas(74` Gabrielius Domkus), Arnas Ribokas, Vaidas Kavaliauskas(46` Andrius Arlauskas), Svajūnas Čyžas(81` Kenneth Mendi), Žilvinas Banys,  Tomas Rakašius, Arnas Borodinas(46` Angus Kilkolly), Tadas Markevičius, Povilas Lukšys, Edvardas Tamulevičius(46` Vilius Giedraitis).