FK „PANEVĖŽYS“ IŠVYKOJE SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS

Mantas Jankevičius

LFF Pirmos lygos 25 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ išvykoje sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Žalgirio B“ komanda rezultatu – 2:2(1:0).

Rungtynes abi komandos pradėjo ganėtinai lėtu žaidimu aikštės viduryje. Pirmąsias dvidešimt rungtynių minučių panevėžiečiai dirigavo žaidimo tempui ir turėjo kelias progas pasižymėti.7-ąją rungtynių minutę T.Markevičius atsidūrė atakos smaigalyje, bet pasiųsti kamuolio į vartus nepavyko,  17-ąją minutę M.Savėno dėka S.Čyžas atsidūrė už varžovų gynėjų nugarų, tačiau kamuolio pasiųsti į vartus nepavyko.

Kiek netikėtai 21-ąją rungtynių minutę E.Stočkūnas tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą sugebėjo nuginkluoti M.Suvaizdį taip išvesdamas „Žalgirio B“ komandą į priekį – 1:0.

Po praleisto įvarčio „Panevėžio“ komanda nesutriko ir užspaudė savo varžovus. Dvi progas pasižymėti sužaidus pusę valandos turėjo legionierius A.Kilkolly, kartą galva smūgiavo T.Markevičius.

Dar po kelių minučių savo meistriškumą teko pademonstruoti vilniečių ekipos vartininkui, kurio budrumą iš toli patikrino Ž.Banys.

Kėlinio pabaigoje panevėžiečiai turėjo progą išlyginti rezultatą, bet į vartų plotą nepataiko E.Tamulevičius.

Antrajame kėlinyje pirmąją pavojingą progą susikūrė „Panevėžio“ futbolininkai. Pakeltą kamuolį galva bandė pasiųsti į vartus E.Tamulevičius, tačiau jo smūgis skriejo virš vartų.Dar po kelių minučių kamuolys vos nekirto vartų linijos po A.Borodino smūgio kamuoliui atsimušus nuo virpsto į varžovų vartininką.

Galiausiai 72-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ gynėjas Dž.Petrauskas tiksliu smūgiu galva išlygino rezultatą – 1:1.

74-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi varžovai. Po kampinio, smūgiu galva kamuolį į savo buvusios komandos vartus pasiuntė J.Skinderis taip išvesdamas savo komandą į priekį – 2:1.

Po pelnyto įvarčio „Žalgirio B“ ekipa neatsipalaidavo ir naujos atakos metu turėjo progą padidinti pranašumą, tačiau panevėžiečius išgelbėjo virpstas.

86-ąją minutę prie vilniečių vartų buvo skirtas baudos smūgis. Prie kamuolio stojo M.Savėnas, jo keltas kamuolys nelietė nei vieno varžovo ir atšokęs nuo žemės atsidūrė „Žalgirio B“ vartuose – 2:2.

Pačioje rungtynių pabaigoje išplėšti pergalę galėjo „Panevėžys“. Tadui Markevičiui pavyko atsikratyti varžovų gynėjų priežiūros, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atrėmė vilniečių vartininkas K.Čirba.

Po pavojingos „Panevėžio“ atakos teisėjas skelbia rungtynių pabaigą.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Panevėžio „Panevėžys“ 2:2 (1:0)

LFF Pirma lyga XXV turas, Vilnius

20` [1:0] Ernestas Stočkūnas

72` [1:1] Džiugas Petrauskas

74` [2:1] Jonas Skinderis

86` [2:2] Mantas Savėnas

„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Tomas Rakašius, Mantas Savėnas, Povilas Lukšys, Žilvinas Banys, Tadas Markevičius, Angus Kilkolly(46` Paulius Obolevičius), Svajūnas Čyžas(46` Arnas Borodinas), Edvardas Tamulevičius(72` Vilius Giedraitis), Arnas Ribokas(74` Gabrielius Domkus).