FK „PANEVĖŽYS“ GRETAS PAPILDĖ DAR TRYS ŽAIDĖJAI

Šią savaitę FK „Panevėžys“ pasirašė sutartis su dar trimis futbolininkais. Mūsų miesto reprezentacinėje komandoje iki sezono pabaigos rungtyniaus vartininkas Gytis Jabukaitis bei saugai Ionutas Florea ir Edgaras Fiodorovas.

Panevėžiečiams puikiai pažįstamas didešimtmetis G. Jakubaitis prieš dvejus metus jau žaidė mūsų miesto komandoje, o praėjusiame sezone atstovavo Kėdainių „Nevėžio“ ekipai. G. Jakubaitis kartu su Panevėžio futbolo akademijos komanda yra tapęs Lietuvos Elitinės jaunių lygos čempionu.

„Visada malonu sugrįžti į savo gimtą miestą ir padėti komandai. Šiame sezone susibūrė tikrai pajėgus kolektyvas, sieksiantys aukštų tikslų, todėl malonu būti komandos dalimi“, – sakė G. Jakubaitis.

Neblogai Lietuvos futbolą pažįsta ir Edgaras Fiodorovas (Edgars Fjodorovs). Latvis praėjusiame sezone gynė Alytaus „Dainavos“ komandos garbę. Dzūkijos klube E. Fiodorovas rungtyniavo kartu su Ilja Tsyvilka, kuris neseniai irgi pasirašė sutartį su „Panevėžio“ klubu. Anksčiau futbolininkas rungtyniavo Latvijos čempionate ir atstovavo „Jelgavos‘, „Audos“ bei „Babitės“ komandoms.

Jelgavoje gimęs E. Fiodorovass nuo septynerių metų pradėjo lankyti futbolo treniruotes. 22-iejų metų žaidėjas gali rungtyniauti ir atraminio saugo, ir vidurio gynėjo pozicijose.

„Nepaisant to, kad mes rungtyniausime Lietuvos Pirmosios lygos pirmenybėse, esame tikri profesionalai. Treniruojamės intensyviai du kartus per dieną, žaidžiame nemažai draugiškų susitikimų. Žinau, kad aukšti  tikslai keliami Panevėžio miesto komandai. Mūsų kolektyvas geras ir pajėgus kovoti dėl pačių aukščiausių vietų‘, – FK „Panevėžys‘ svetainei sakė komandos naujokas.

Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis Ionutas Florea didžąją karjeros dalį rungtyniavo gimtojoje Rumunijoje. 28-erių metų žaidėjas ilgą laiką žaidė Rumunijos antrojoje lygoje, kur antstovavo įvairiems klubams. I. Florea žaidė  Bukarešto „Rapido II“, „Stefanesti“, Bukarešto „Juventus“, „Gloria Bistrita“, „Farul“ bei „Craiova II“ komandose. Praėjusiame sezone futbolininkas žaidė Italijoje, „Castelsardo‘ komandoje.Lietuvoje I. Florea rungtyniaus pirmą sezoną.

„Nors Panevėžyje esu neseniai, bet pakankamai greitai pripratau prie komandos draugų. Draugiškas kolektyvas bei labai geras treneris. Patinka treniruotės, jų metodika, todėl su nekantrumu laukiu naujojo sezono starto. Viskas čia patinka, tik sunku įprasti prie tokių šalčių, su kuriais anksčiau neteko susidurti. Nors jūsų šalyje rungtyniausiu pirmą kartą, bet turiu nemažai informacijos apie Lietuvos futbolą. Mano draugas rungtyniauja Vilniaus „Žalgirio“ komandoje, su kuriuo dažnai pakalbame apie futbolą“, – FK „Panevėžys‘ svetainei sakė I. Florea.

 

Palikite komentarą

Skip to content