FK „PANEVĖŽYS“ IŠVYKOJE ĮVEIKĖ AFA „OLAINE“ EKIPĄ

Mantas Jankevičius

Panevėžiečiai ketvirtose draugiškose rungtynėse išvykoje Olainės mieste įveikė Latvijos pirmoje lygoje žaidžiančią „Olaine“ ekipą, rezultatu – 3:0(1:0).

Rungtynių pradžioje kiek aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau po dešimties minučių iniciatyvą perėmė „Panevėžio“ futbolininkai. 13-ąją minutę „Panevėžys“ uždirbo pirmą kampinį, P. Lukšio smūgiuotą kamuolį galva pagavo „Olaine“ vartininkas.

18-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Įžaidus kampinį „Panevėžys“ pakėlė kamuolį į baudos aikštelę į pirmąjį smūgį sureaguoti spėjo „Olaine“ vartininkas, tačiau antru smūgiu panevėžiečiai nuginklavo vartininką, įvartį pelnė V.Giedraitis – 1:0.

27-ąją minutę puikią progą pasižymėti turėjo T.Markevičius, tačiau per toli kamuolį nuo savęs atleidęs puolėjas atakos užbaigti smūgiu nesugebėjo.

Pirmąją rimtesnę progą prie „Panevėžio“ vartų šeimininkai susikūrė 33-ąją minutę. Atlikdami baudos smūgį svečiai tiksliai pasiuntė kamuolį, tačiau puikiai sužaidęs M.Suvaizdis jį iškumščiavo.

Antrajame kėlinyje „Panevėžio“ futbolininkai toliau spaudė savo varžovus, buvo sukurta ne viena pavojinga proga.

60-ąją minutę puikią progą turėjo P.Obolevičius, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

64-ąją minutę krito antras įvartis į latvių vartus. V.Kavaliauskas išvedė M.Butku vieną prieš vartininką, pastarojo smūgiuotas kamuolys lietė vartininką, tačiau kamuolys vistiek atsidūrė vartų tinkle – 2:0.

76-ąją minutę vos nekrito kuriozinis įvartis. „Panevėžio“ futbolininkams pradėjus spausti varžovus, pastarieji kamuolį atžaidė vartininkui, agresyvaus žaidimo nesitikėjęs vartininkas kamuolį praleido pro savo kojas, tačiau pats vartų sargas spėjo kamuolį išspirti nuo vartų linijos.

88-ąją minutę krito trečiasis rungtynių įvartis. Puikaus J.Gulbino perdavimo iš aikštės gilumos sulaukęs M.Butkus apžaidė varžovų gynėją ir iš maždaug šešiolikos metrų nuginklavo varžovų vartininką – 3:0.

I kėlinyje žaidė: M.Suvaizdis, P.Lukšys, T.Rakašius, A.Ribokas, G.Domkus, M.Tsubasa, M.Savėnas, Ž.Banys, P.Obolevičius, T.Markevičius, V.Giedraitis II kėlinyje: U.Obolevičius, A.Jurevičius, Yura Podo(peržiūroje esantis gynėjas iš Ukrainos), D.Petrauskas, A.Rakašius, J.Gulbinas, A.Arlauskas, V.Kavaliauskas, M.Butkus, R.Lazdinauskas, R.Misiūnas.