DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE – DAR VIENA FK „PANEVĖŽYS“ PERGALĖ

Šiandien FK ,,Panevėžys“ žaidė draugiškas rungtynes su FK Viniaus ,,Vytis“. Sukūrę ir nerealizavę daug progų, 1:0 laimėjo FK ,,Panevėžys“.
45 min. įvartį įmušė peržiūroje esantis puolėjas iš Ganos.
Jau šeštąją minutę Tadas Markevičius pasiuntė kamuolį į vartus, bet teisėjas įžvelgė nuošalę ir įvartis buvo neįskaitytas. 15 minutę legionierius iš Ukrainos Eduardas Grygorenko suklaidinęs kelis priešininkų žaidėjus atsidūrė baudos aikštelėje, bet įmušti įvartį sutrukdė atskubėjęs gynėjas. 26 minutę dešiniajame krašte gynybą draskęs legionierius Eduardas Grygorenko vėl įsiveržė į baudos aikštelę ir beveik nuo 11 metrų smūgiavo į vartus. Deja, smūgis buvo tiesiai į vartininką. Žaidimas vėliau persimetė į aikštės vidurį. Besibaigiant pirmajam kėliniui, FK ,,Panevėžys“ vėl užspaudė varžovus. Atakos sekė viena po kitos ir 45 minutę peržiūroje esantis puolėjas iš Ganos suklaidinęs kelis gynėjus smūgiavo į vartų tolimą kampą, bet vartininkas pirštų galais spėjo kamuolį nukreipti į kampinį. Bet po kampinio krito įvartis. Povilas Lukšys praleido nuo kampinio pakeltą kamuolį ir esantis peržiūroje legionierius iš Ganos tiksliu galvos smūgiu nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą. Varžovams išmušus iš aikštės vidurio kamuolį teisėjas paskelbė pirmojo kėlinio pabaigą.
Antrąjš kėlinį FK ,,Panevėžys“ pradėjo pakeitęs beveik visus žaidėjus, liko tik Arnas Ribokas ir legionierius iš Ukrainos Eduardas Grygorenko. Nuo pat pirmų minučių FK ,,Panevėžys“ rezgė greitas atakas. Sunkiai sekėsi stabdyti saugą iš Ukrainos bei jaunuosius žaidėjus Ronaldą Misiūną ir Mindaugą Butkų. 48 minutę eilinį kartą buvo pargriautas Eduardas Grygorenko. Arno Riboko baudos smūgį atrėmė vartininkas. 65 minutę galėjo pasižymėti jaunasis Ronaldas Misiūnas. Kelis kartus suklaidinęs bei gynėjų griaunamas Ronaldas vis dėlto sugebėjo smūgiuoti. Deja, smūgis buvo per silpnas. Dar po kelių minučių Eduardas Grygorenko prasiveržė kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę esantiems Ronaldui Misiūnui, bei Mindaugui Butkui. Uždaryti perdavimą paskutiniu momentu sutrukdė gynėjai. 75 minutę vienas prieš vartininką buvo išvestas Mindaugas Butkus, bet truputėlį uždelsus gynėjas spėjo likviduoti pavojų. 85 minutę likome žaisti dešimtyje. Už susistumdymą raudona kortele buvo nubaustas gynėjas Arnas Jurevičius. Likę dešimtyje jauni panevėžiečiai nesustojo. Baigiantis rungtynėms pasižymėti galėjo po baudos smūgio Ronaldas Misiūnas. Vėl gelbėjo priešininkų vartininkas. Tiek pirmajame, tiek antrame kėlinyje prie FK ,,Panevėžys“ vartų pavojingų momentų taip ir nebuvo sukurta.
Pirmajame kėlinyje žaidė: M.Suvaizdis, T.Rakašius, P.Lukšys, G.Domkus, A.Ribokas, M.Tsubasa, E.Grygorenko, T.Markevičius, M.Savėnas, V.Kavaliauskas, peržiūroje esantis puolėjas iš Ganos.
Antrajame kėlinyje žaidė: U.Obolevičius, A. Jurevičius, Y.Podo, A.Rakašius, D.Švėgžda, R.Lazdinauskas, R.Misiūnas, Ž.Banys, A.Arlauskas, M.Butkus, V.Giedraitis.
Sekančias draugiškas rungtynes FK ,,Panevėžys“ žais su AFA ,,Olaine“. Susitikimas įvyks šeštadien, kovo11 dieną, 14 valandą, Panevėžyje, FA stadione (Smėlynės g. 2B). Laukiame Jūsų!!!