FK „PANEVĖŽYS“ IŠVYKOJE ĮVEIKĖ „KRAŽANTĘ“

Lietuvos futbolo federacijos IV ture FK „Panevėžys“ išvykoje Šiauliuose 4:1 (1:1) įveikė Kelmės „Kražantės“ ekipą.

Pirmame kėlinyje 30 min. galva pasižymėjo Svajūnas Čyžas, prieš pat pertrauką 45 min. rezultatą išlygino Deivydas Lunskis.

Amtrame kėlinyje prabilo Povilas Lukšys, kuris pasižymėjo 71 min. ir 72 min. Pergalę įtvirtino Žilvinas Banys, kuris įvartį pelnė 90 min.

FK „Panevėžys“ startinė sudėtis: Marius Suvaizdis, Tautvydas Bracevičius, Arnas Ribokas, Sigitas Olberkis (46′ Tomas Rakašius), Jonas Skinderis, Svajūnas Čyžas (76′ Arnas Borodinas), Mantas Savėnas (70′ Vaidas Kavaliauskas), Žilvinas Banys, Tadas Markevičius, Paulius Obolevičius (81′ Martynas Vasiliauskas), Povilas Lukšys (85′ Vilius Giedraitis).