PIRMOS LYGIOSIOS

Iki trečiojo turo FK „Panevėžys“ išsaugojo savo vartus „sausus“ . Pasiektos dvi pergalės, todėl ir trečiojo turo sirgaliai laukė su nekantrumu. Juolab, kad žaidžiama „namų“ aikštėje, o ir varžovai pajutę pergalės skonį. Panevėžiečiai nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą ir žaidimas vyko daugiausiai Kėdainių „Nevėžio“ aikštės pusėje. Panevėžiečiams už aktyvumą buvo atlyginta. Po gražaus ir greito prasiveržimo, varžovai mūsiškius stabdo neleistinu būdu. 11 m. baudinys. Kamuolį smūgiuoja Svajūnas Čyžas, kuris, beje, jau yra pelnęs įvartį mušant 11 m. baudinį 1-ajame ture, žaidžiant su Šilutės vienuolike. Šį kartą laimė nusišypso varžovams. Kėdainiečių vartininkas Martynas Šležys atmuša Svajūno Čyžo smūgiuotą kamuolį. Bet varžovų džiaugsmas trunka neilgai- kamuolį į vartų tinklą siunčia komandos kapitonas Mantas Savėnas. Nors svečiai pirmoje pirmojo kėlinio pusėje atakavo retai, bet, kaip taisyklė, baudos smūgis ar kampinis prie panevėžiečių vartų, verčia sunerimti sirgalius. Ir ne be reikalo. Viena iš nedaugelio svečių atakų pirmajame kėlinyje baigiasi kampiniu. Panevėžiečiai nesėkmingai bando išmušti kamuolį iš savo baudos aikštelės ir tuo pasinaudoja varžovai: į vartus tiksliai smūgiuoja Rolandas Slepakovas. 1-1. Būtent po šio įvarčio žaidimas pasikeičia, kėdainiečiai ima daug aktyviau atakuoti aikštės šeimininkų vartus, tačiau iki kėlinio pabaigos rezultatas nesikeičia. Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai ilgiau už varžovus kontroliuoja kamuolį, bet smūgių į vartus nėra. Vėlgi tuo naudojasi svečiai ir panevėžiečius nuo įvarčio gelbsti vartų skersinis. Kova antrajame kėlinyje išsilygina….ir vėl panaši situacija, kaip ir pirmame kėlinyje. Prasiveržimas į varžovų baudos aikštelę ir dar vienas 11 m. baudinys. Mantui Savėnui suteikiama proga pelnyti antrąjį įvartį šiose rungtynėse ir Mantas tuo pasinaudoja. 2-1 ir viltis laimėti šias rungtynes išauga. Bet kėdainiečiai aktyvina žaidimą ir išlygina rezultatą. Likusį laiką komandos dar apsikeitė keliais smūgiais, bet rezultatas nepasikeitė. Taigi panevėžiečių pergalių serija nutrūko namuose. 4-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ žais išvykoje Šiauliuose, o jų varžovai Kelmės „Kražantė“.