FK „PANEVĖŽYS“ NUGALĖJO „VALMIEROS“ KLUBĄ

Šiandien Rygos „Skonto“ manieže draugišką susitikimą žaidė FK „Panevėžys“ ir FK ,,Valmiera“. Rungtynes rezultatu 4:3 (3:2) laimėjo panevėžiečiai.

Prieš rungtynes FK „Panevėžys“ kolektyvas su gimtadieniu pasveikino Titą Aukštuolį, kuriam šiandien sukako 19 metų.

Reprezentacinė miesto komanda rungtynes pradės tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas, Pavelas Krukas, Andrejus Karvackis, Sigitas Urbys, Tautvydas Eliošius, Rafaelis Ledesma, Tadas Eliošius, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas.

Jau pačioje mačo pradžioje po pavojingo priešininkų žaidėjo smūgio Šarūnas Jurevičius išgelbėjo savo komandą, nukreipdamas kamuolį į kampinį. 3-ąją rungtynių minutę mūsų futbolininkai surengė greitą ataką, kurios metu Paulius Janušauskas tiksliu smūgiu iš 16 metrų atstumo nuginklavo „Valmieros“ vartininką.

10-ąją susitikimo minutę Latvijos klubo žaidėjai galėjo išlyginti rezultatą , bet niekas iš varžovų nespėjo prie pavojingai skersuoto perdavimo. Po trijų minučių, teisėjams neužfiksavus nuošalės, vienas prieš vieną su Š. Jurevičiumi iššoko priešininkų futbolininkas, kuris nesugebėjo įveikti „Panevėžio“ vartininko. Jau po minutės itin pavojingas momentas buvo sukurtas prie „Valmieros“ vartų. Rafaelis Ledesma išvedė Sigitą Urbį vieną prieš vieną su varžovų vartininku, bet paskutinę akimirką atskubėjęs „Valmieros“ klubo gynėjas išgelbėjo savo komandą nuo įvarčio.

16-ąją mačo minutę krito antrasis įvartis į varžovų vartus. Paulius Janušauskas, Tautvydas Eliošius ir Rafaelis Ledesma pradėjo gražią ataką, o Tadas Eliošius puikiai perdavė kamuolį ties 11 metrų atstumu buvusiam Sebastianui Vasquezui. Pastarojo žaidėjo šūvis į viršutinį varžovų vartų kampą buvo tikslus, o rezultatas tapo 2:0.

Po šešių minučių rezultatas jau buvo 3:0. Po standartinės padėties R. Ledesma pakėlė kamuolį Pavelui Krukui, kuris galva atliko tikslų perdavimą ties tolimuoju „Valmieros“ vartų virpstu buvusiam Sebastianas Vasquezui. Kolumbiečio smūgis galva iš 2 metrų atstumo buvo tikslus.

28-ąją susitikimo minutę, suklydus „Panevėžio“ gynėjams, priešininkų skersuotas kamuolys po rikošeto atsidūrė panevėžiečių vartuose – 3:1. Prabėgus dešimčiai minučių Tadas Eliošius pavojingai smūgiavo, bet įvarčio pasiekti nepavyko.

41-ąją rungtynių minutę, kai kamuolys buvo netoli aikštės vidurio, teisėjai skyrė pražangą panevėžiečių gynėjui už tyčinį veiksmą prieš varžovą, buvusį be kamuolio. Standartinę padėtį smūgiu iš 16 metrų Latvijos klubo futbolininkas realizavo, o rezultatas tapo 3:2.

Baigiantis kėliniui po vieną progą pasižymėti turėjo abiejų komandų žaidėjai. Iš pradžių į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs R. Ledesma pavojingai smūgiavo šalia vartų, o iškart po to net du „Valmieros“ futbolininkai nespėjo prie pavojingai skersuoto kamuolio.

Po pertraukos FK „Panevėžys“ treneriai Aleksandras Kurtijanas ir Dainius Gleveckas pakeitė net 9 futbolininkus. Aikštėje pasirodė Marius Suvaizdis, Jonas Skinderis, Tomas Salamanavičius , Tomas Kačerauskas, Titas Aukštuolis, Rokas Lazdinauskas, Ronaldas Misiūnas, Lukas Čerkauskas  ir Renato.

Antrojo kėlinio pradžia „Panevėžio“ komandai susiklostė nesėkmingai. Po pertraukos prabėgus dešimčiai minučių rezultatas tapo lygus 3:3. Po „Valmieros“ žaidėjo atlikto baudos smūgio kamuolys nuo „Panevėžio“ gynėjo galvos įskriejo į vartus.

Varžovams išlyginus rezultatą, panevėžiečiai vėl perėmė iniciatyvą. 68-ąją susitikimo minutę, po Tado Eliošiaus perdavimo, Renato smūgiu į tolimąją vartų kampą nuginklavo „Valmieros“ vartininką.

Prabėgus keturioms minutėms, Renato suklaidino du Latvijos klubo žaidėjus, o po to neleistinai buvo pagriautas „Valmieros“ baudos aikštelėje. Mačo arbitras paskyrė 11 metrų baudinį į priešininkų vartus. Tado Eliošiaus į kampą smūgiuotą kamuolį atrėmė „Valmieros“ vartininkas. Toliau susitikimas vyko permainingai, bet itin pavojingų momentų komandos jau nesukūrė. FK „Panevėžys“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 4:3.

Šiame susitikime panevėžiečiams negalėjo padėti sergantys Edvardas Tamulevičius ir Aleksandras Erkinas.

Artimiausias draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žais Gardine su FK Minsko ,,Luč“. Šis susitikimas vasario 2 dieną, šeštadienį, prasidės 15 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content