FK „PANEVĖŽYS“ PAPILDĖ A LYGOJE ŽIBĖJĘS R. LEDESMA

Šiandien FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su puikiai Lietuvos futbolo aistruoliams pažįstamu Rafaeliu Ledesma.

„Džiaugiuosiu grįžęs į Lietuvą, kur praleidau puikius savo karjeros metus. Aš puikiai pažįstu A lygą, Lietuvoje turiu daug draugų. Noriu padėti „Panevėžio“ klubui kuo geriau pasirodyti Lietuvos čempionate. Man motyvacijos tikrai netrūks ir aikštėje atiduosiu visas jėgas. Kol leis sveikata, profesionaliai žaisiu futbolą. Bent jau kol kas apie karjeros pabaigą tikrai negalvoju“ , – FK „Panevėžys“ svetainei sakė su klubu sutartį pasirašęs 36-erių metų brazilas.

FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas įsitikinęs, kad patyręs futbolininkas bus labai naudingas komandai.

„Mums, A lygos debiutantams, reikalingi tokie kovų užgrūdinti žaidėjai. Kai treniravau „Jelgavos“ klubą, Rafaelis buvo vienas komandos lyderių. Treniruotės ir draugiškos rungtynės su „Valmieros“ komanda parodė, kad R. Ledesma puikiai atrodo aikštėje“, – FK „Panevėžys“ svetainei sakė komandos strategas.

2017 metais R. Ledesma atstovavo Latvijos Virsliga pirmenybėse rungtyniaujančiam „Jelgavos“ klubui. Tuomet šią komandą treniravo dabartinis FK „Panevėžys“ strategas Aleksandras Kurtijanas.

2006 metais į Lietuvą iš Brazilijos atvykęs R.Ledesma per kelerius mūsų šalyje praleistus metus efektingu, technišku ir rezultatyviu žaidimu nusipelnė vieno geriausių visų laikų legionieriaus titulo. Tuometinėje FBK „Kaunas“ ekipoje žaidęs brazilas 2007-aisiais buvo išrinktas geriausiu Lietuvoje žaidžiančiu futbolininku, o 2008-aisiais tapo rezultatyviausiu A lygos žaidėju. Su FBK „Kaunas“ komanda R. Ledesma du kartus tapo šalies čempionu, sykį laimėjo šalies taurę.

„Kauno“ ekipai pasitraukus iš A lygos, R.Ledesma persikėlė į kaimyninę Baltarusiją, kur rungtyniavo  Minsko komandose „MTZ-Rip“, „Dinamo“, „Partizan“.

Po trejus metus trukusios karjeros Baltarusijoje į Lietuvą 2012 metais sugrįžęs brazilas Rafaelis Pompėjus Rodrigesas Ledesma (Rafael Pompeo Rodrigues Ledesma) prisijungė prie  Marijampolės „Sūduvos“. Tame sezone Rafaelis pelnė net 21 įvartį, tapo rezultatyviausiu „Sūduvos“ žaidėju ir kartu su komanda iškovojo šalies čempionato bronzos medalius.

Iš Porto Alegrės kilęs R. Ledesma 2010 metais vedė lietuvaitę Simoną ir greitai susilaukė dviejų atžalų. Dabar Gabrieliui aštuoneri metai, o Rafaelai – šešeri..

Per savo karjerą futbolininkui teko  rungtyniavo Lietuvoje, Brazilijoje, Portigalijoje, Kipre, Maltoje, Baltarusijoje, Latvijoje.

 

Palikite komentarą

Skip to content