FK „PANEVĖŽYS“ PALANGOJE PATYRĖ SKAUDŲ PRALAIMĖJIMĄ

Mantas Jankevičius

LFF Pirmos lygos 27 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ Palangoje susitiko su vienais turnyro favoritais „Palangos“ futbolininkais, kuriems buvo pralaimėta rezultatu – 4:1(3:1).

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtai „Panevėžio“ klubui.6-ąją pirmojo kėlinio minutępanevėžiečių klaida gynyboje pasinaudojo „Palangos“ žaidėjai, kuriems pavyko nuginkluoti M.Suvaizdį ir išsiveržti į priekį 1:0.

Po praleisto įvarčio „Panevėžio“ žaidimas suaktyvėjo, tačiau užtikrintai gynyboję žaidę „Palangos“ gynėjai, neleido panevėžiečiams išlyginti rezultato. Galiausiai 20-ąją rungtynių minutę po S.Čyžo perdavimo rezultatą pavyko išlyginti komandos kapitonui M.Savėnui – 1:1.

24-ąją minutę neblogą progą išvesti savo komandą į priekį turėjo E.Tamulevičius, tačiau jo smūgiuotas kamuolys į tolimąjį vartų kampą buvo netikslus. Po minutės įvartis krito į M.Suvaizdžio ginamus vartus, tačiau šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę.

Esant lygiam rezultatui, komandų žaidimas išsilygino. Pavojus kildavo tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, tačiau pelnyti įvarčio nepavyko.

42-ąją bandydamas iškumščiuoti kamuolį suklydo M.Suvaizdis, jo klaida pasinaudojo šeimininkų ekipos žaidėjas ir išvedė „Palangą“ į priekį – 2:1.

Įvartis į „Panevėžio“ rūbinę krito 45-ąją rungtynių minutę. Smūgiuotą kamuolį į artimąjį vartų kampą lietė M.Suvaizdis, tačiau kamuolys išslydo ir atsidūrė vartuose – 3:1.

Po pertraukos „Panevėžio“ gretose buvo atlikti du keitimai. Vietoje S.Čyžo į aikštę žengė P.Obolevičius, o vietoje V.Kavaliausko pasirodė A.Arlauskas.

Antrajame kėlinyje aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, kurie dažniau lankėsi panevėžiečių baudos aikštelėje.

Atitinkamai 50-ąją ir 59-ąją minutėmis geltonomis kortelėmis buvo nubausti:  M.Savėnas ir Ž.Banys.

65-ąją rungtynių minutę krito dar vienas įvartis į „Panevėžio“ vartus. Po kampinio, kamuolį baudos aikštelėje iš po „Panevėžio“ gynėjų kojų iškrapštė S.Urbys ir pelnė ketvirtąjį „Palangos“ įvartį – 4:1.

78-ąją minutę geltona kortele baudžiamas T.Markevičius.

Likusią kėlinio dalį „Panevėžio“ futbolininkams niekaip nepavykdavo prisiartinti prie „Palangos“ vartų, tuo tarpu varžovai vis kurdavo pavojingus epizodus, tačiau pasižymėti daugiau nebe pavyko.

Kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas Ž.Banys, kuriam buvo parodyta antra geltona kortelė. Mažumoje likę panevėžiečiai dar bandė šturmuoti varžovų vartus, tačiau atsipalaidavusių varžovų įveikti nepavyko.

Teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą, pergalę rezultatu – 4:1 švenčia „Palanga“ .

Palangos „Palanga“  – Panevėžio „Panevėžys“ 4:1 (3:1).

LFF Pirma lyga XXVII turas, Palanga

6`   [1:0] Maksim Lukashevich

20` [1:1] Mantas Savėnas

42` [2:1] Mantas Perepliotovas

45` [3:1] Aurimas Jurgelevičius

65` [4:1] Simonas Urbys

Įspėjimai: 24` Džiugas Petrauskas, 50` Mantas Savėnas , 59`,88` Žilvinas Banys,  78` Tadas Markevičius(„Panevėžys“).

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Sigitas Olberkis(66` Tomas Rakašius), Mantas Savėnas(70` Kenneth Mendi Nzonteu),  Povilas Lukšys, Žilvinas Banys, Tadas Markevičius, Vaidas Kavaliauskas(46` Andrius Arlauskas), Svajūnas Čyžas(46` Paulius Obolevičius), Edvardas Tamulevičius(67` Vilius Giedraitis) , Arnas Ribokas.