„PANEVĖŽYS“ ANTRAJAME KĖLINYJE SUTRIUŠKINO „KAUNĄ“

Mantas Jankevičius

LFF Pirmos lygos 28 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ namuose įveikė „Kauną“ , rezultatu – 7:0 (2:0).

Nuo pat rungtynių pradžios panevėžiečiai ėmėsi iniciatyvos ir retai leisdavo „Kauno“ futbolininkams laikyti kamuolį, tačiau visų sukurtų progų realizuoti nepavyko. 5-ąją rungtynių minutę kamuolį perėmė S.Čyžas, kuris skersavo į baudos aikštelę, tačiau komandos draugai nesugebėjo galva pasiųsti kamuolį į varžovų vartus.

Dar po kelių minučių vėl varžovams problemas kėlė S.Čyžas, kuris apsivaręs varžovų gynėją nesugebėjo tiksliai smūgiuoti į vartus.

Pirmąją kėlinio pusę dažnai problemas kėlė ir M.Savėnas prieš kurį ne kartą buvo prasižengta, tačiau atliekant baudos smūgius didelio pavojaus varžovų vartams nekildavo.

19-ąją minutę kairiu aikštės kraštu prasiveržė M.Savėnas, užspaustas varžovų gynėjų kapitonas kamuolį perdavė S.Čyžui, kuris galingu smūgiu iš už baudos aikštelės prieigų sudrebino vartų skersinį.

29-ąją minutę krito įvartis į kauniečių vartus, tačiau šoninis teisėjas užfiksavo nuošalę.

Galiausiai „Panevėžio“ futbolininkams pavyko pasižymėti 40-ąją rungtynių minutę. Pakeltą kamuolį galva į varžovų vartus pasiuntė S.Čyžas – 1:0. Tačiau tuo kėlinys nesibaigė, per pridėtą teisėjo laiką neleistinai baudos aikštelėje buvo pargriautas M.Savėnas ir buvo skirtas 11 metrų baudinys. Prie kamuolio stojo M.Savėnas, kuriam pavyko nuginkluoti varžovų vartininką, rezultatas tapo – 2:0.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, „Panevėžio“ futbolininkai daugiau laiko praleido su kamuoliu, tuo tarpu „Kauno“ futbolininkai atsakė tik vienu kampiniu.

Kėlinio pradžioje buvo prasižengta prieš A.Riboką, baudos smūgio atlikti stojo M.Savėnas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

58-ąją minutę aikštę paliko E.Tamulevičius, kurį pakeitė P.Lukšys.

59-ąją minutę buvo atliktas dar vienas keitimas aikštę paliko A.Borodinas, kurį pakeitė A.Arlauskas.

Atlikus keitimus panevėžiečių žaidimas aprimo, tačiau po dešimt minučių pasipylė įvarčiai. 69-ąją minutę M.Savėnas apžaidė varžovų gynėją ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. 70-ąją minutę, po keitimo pasirodęs P.Lukšys pasiuntė kamuolį į vartus, 72-ąją minutę P.Lukšys įsirašė dublį ir rezultatas tapo – 5:0.

Įmušus įvarčius panevėžiečiai apsukų nemažino ir dar po kelių minučių M.Savėno smūgį į užribį nukreipė varžovų vartininkas. Po kampinio didesnio pavojaus varžovų vartams sukelti nepavyko.

76-ąją minutę aikšę paliko A.Ribokas, kurį pakeitė R.Misiūnas.

79-ąją atliktas paskutinis keitimas „Panevėžio“ gretose, aikštę paliko M.Savėnas, jo vietoje pasirodė A.Jurevičius.

85-ąją rungtynių minutę krito šeštasis įvartis į „Kauno“ vartus. Pavojingos atakos meto čiuoždamas koją kištelėjo P.Obolevičius, kuris pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo – 6:0.

Tuo kauniečių triuškinimas nesibaigė. 89-ąją minutę dublį įsirašė S.Čyžas ir rezultatas tapo – 7:0.

Per pridėtą rungtynių laiką panevėžiečiai dar turėjo progą pasižymėti, tačiau užtikrintai sužaidė varžovų vartininkas.

Teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą, pergalę švenčia „Panevėžys“ rezultatu – 7:0.

Panevėžio „Panevėžys“ –  Kauno „Kaunas“ 7:0 (2:0).

LFF Pirma lyga XXVIII turas, Panevėžys

40` [1:0] Svajūnas Čyžas

45` [2:0] Mantas Savėnas

69` [3:0] Mantas Savėnas

70` [4:0] Povilas Lukšys

72` [5:0] Povilas Lukšys

85` [6:0] Paulius Obolevičius

89` [7:0] Svajūnas Čyžas

Įspėjimai: 45` Donatas Šadbaras,50` Patrikas Kukta(„Kaunas“).

„Panevėžio“ sudėtis: Marius Suvaizdis, Tomas Rakašius, Sigitas Olberkis, Mantas Savėnas(79` Arnas Jurevičius), Paulius Obolevičius, Gabrielius Domkus, Arnas Borodinas(59` Andrius Arlauskas), Vaidas Kavaliauskas(71` Kenneth Mendi Nzonteu), Svajūnas Čyžas, Edvardas Tamulevičius(58` Povilas Lukšys), Arnas Ribokas(76` Ronaldas Misiūnas).