FK „PANEVĖŽYS“ PAPILDĖ DUKART LIETUVOS ČEMPIONAS

Neseniai pasirašęs sutartį su Tomu Salamanavičiumi, FK „Panevėžys“ savo gretas LFF I lygos pertraukos metu papildė dar vienu žaidėju, rungtyniavusiu Lietuvos A lygos čempionate. Šiandien „Panevėžio“ komandos žaidėju tapo Mantas Fridrikas. 29-erių metų gynėjas pirmąją sezono dalį rungtyniavo Klaipėdos „Atlante“, o likusią žais „Panevėžyje“. Su vidurio gynėju pasirašyta pusantrų metų sutartis. M. Fridrikas reprezentacinėje miesto komandoje rungtyniaus iki šio sezono pabaigos, o taip pat ir kitąmet.

Praeityje žymaus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininko Roberto Fridriko sūnus pasekė savo tėvo pėdomis. Aukštas 189 m žaidėjas ne vienerius metus atstovavo Kauno FBK komandai, trumpai krimto legionieriaus duoną Danijos Odensės „Fyn“ ekipoje. M. Fridrikas su Kauno FBK bei Vilniaus „Žalgirio“ komandomis tapo Lietuvos čempionu, du kartus laimėjo LFF taurę, sykį – Baltijos taurę.

FK „Panevėžys“ naujokas 2010-aisiais metais debiutavo Lietuvos nacionalinėje rinktinėje susitikime su Vengrija. M Fridrikas kelis sezonus rungtyniavo Lietuvos jaunimo U-21 rinktinėje.

„Kai kuriuos FK „Panevėžys“ žaidėjus pažįstu jau labai seniai. Su Pauliumi Janušausku teko žaisti Lietuvos jaunimo rinktinėje bei Vilniaus „Žalgiryje“. Vienoje komandoje anksčiau yra tekę rungtyniauti su Martynu Dūda, Žilvinu Baniu, Vytu Gašpuičiu. Lietuva nėra didelė šalis, todėl futbolininkai vieni kitus puikiai pažįsta. Apsisprendžiau žaisti „Panevėžio“ klube, nes čia žaidėjams sudarytos geros sąlygos, o komanda kelia pačius aukščiausius tikslus. Stengsiuosi prisidėti prie klubo pergalių ir tikiuosi, kad kitą sezoną žaisime Lietuvos A lygoje“, – pasirašęs sutartį sakė M. Fridrikas.

„Šiam sezonui komandos komplektacija jau pilnai baigta. Pertraukos metu pasirašėme sutartis su T. Salamanavičiumi ir M. Fridriku. Tai rimtas pastiprinimas, nes žaidėjų meistriškumas visiems puikiai žinomas. Abu futbolininkai daug metų žaidė Lietuvos A lygoje. Tris komandos futbolininkus – Džiugą Petrauską, Igną Pūžę ir Paulių Obolevičių – iki sezono pabaigos paskolinsime „Kupiškio“ komandai. Čia žaidėjai gaus daugiau žaidimo praktikos“, – teigė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

 

Palikite komentarą

Skip to content