FK „PANEVĖŽYS“ PASIRAŠĖ SUTARTĮ SU VARTININKŲ TRENERIU


Nuo kitos savaitės FK „Panevėžys“ trenerių štabas taps gausesnis. FK „Panevėžys“ iki šio sezono pabaigos pasirašė sutartį su vartininkų treneriu Mantu Tamulioniu, kuris talkins komandos treneriams Aleksandrui Kurtijanui ir Dainiui Gleveckui.

Jaunas 29-erių metų specialistas jau septintus metus dirba vartininkų treneriu. Baigus Vilniaus futbolo mokyklą M. Tamulioniui trumpai teko žaisti Lietuvos A lygos čempionate, bet dėl traumų jis gana anksti atsisveikino su žaidimu aikštėje ir po metų pasinėrė į trenerio darbą.

Šiuo metu M. Tamulionis dirba Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės vartininkių treneriu bei vienoje iš Vilniaus gimnazijų treniruoja Elitinės grupės U-17 ir U-18 vartininkus. Pernai M. Tamulionis baigė darbą Lietuvos U-21 rinktinės vartininkų treneriu, kur dirbo viename štabe su specialistu iš Danijos Caritu Falchu.

Vartininkų treneris nuolat dalyvauja įvairiuose seminaruose, rengiamuose užsienio šalyse. M. Tamulionis jau anksčiau išsilaikė žaidėjų trenerio licenciją, o dabar Rygoje studijuoja ir greitu laiku įsigis vartininkų B licenciją.

„Dėkingas „Panevėžio“ klubo vadovams už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę dirbti A lygos komandoje. Įdėmiai peržiūrėjau visas šio sezono komandos sužaistas rungtynes. Panevėžio vartininkai turi labai gerus duomenis, daug puikių savybių, o viską nukreipus tinkama linkme rezultatas turėtų būti dar geresnis. Taip pat analizuosiu ir komandos treneriams pateiksiu varžovų komandų vartininkų silpnąsias puses. Apie kiekvieną A lygos vartininką galėčiau išsamiai papasakoti, kadangi nuolat stebiu jų žaidimą. Kiekvienas, net ir labai geras vartininkas, turi silpnesnių vietų“, – sakė su FK „Panevėžys“ sutartį pasirašęs M. Tamulionis.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas mano, kad vartininkų treneris komandai bus labai naudingas.

„Dauguma klubų turi vartininkų trenerius. Praėję susitikimai parodė, kad šios pozicijos futbolininkų žaidimą reikia šiek tiek stiprinti, todėl ir buvo nuspręsta į pagalbą pasitelkti vartininkų trenerį. Prisistatydamas klubui Mantas pateikia labai profesionalią analizę, kurios dėka tikimės siekti geresnių rezultatų“, – teigė klubo direktorius.

Palikite komentarą

Skip to content