FK „PANEVĖŽYS“ PASIRENGĘS DEBIUTUI A LYGOJE


Šį šeštadienį prasidės Lietuvos A lygos futbolo čempionatas, kuriame pirmą kartą rungtyniaus ir futbolo klubas „Panevėžys“.

Šiandien, likus keturioms dienoms iki pirmenybių starto, FK „Panevėžys“ žaidėjai bei administracijos darbuotojai apsilankė Panevėžio miesto dailės galerijoje. Susitikime su futbolininkais dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės, Sporto skyriaus, Panevėžio futbolo apskrities federacijos atstovai.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas padėkojo miesto valdžios atstovams už nuolatinį dėmesį bei paramą ir jiems įteikė kamuolį su visų komandos žaidėjų ir administracijos darbuotojų parašais.

Miesto reprezentacinė ekipa iškart po Naujųjų metų pradėjo ruoštis naujajam sezonui. Pasiruošimo ciklo metu FK „Panevėžys“ sužaidė šešerias draugiškas rungtynes su Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos bei Lietuvos klubais.

Pasirengimo etape FK „Panevėžys“ įveikė Kauno „Hegelmann Liatuen“ (6:0), pasidalino po pergalę su „Valmiera“ (4:3 ir 2:4), sužaidė lygiosiomis su „Jelgava“ (1:1) ir Suvalkų „Wigry“ (0:0) bei pralaimėjo Minslo „Luč“ (1:2).

Po sėkmingo praėjusio sezono, kada panevėžiečiai LFF I lygos nugalėtojais, buvo išsaugotas pernykštės komandos branduolys. Naujai prie komandos prisijungė Ernestas Veliulis, Lukas Čerkauskas, Sigitas Urbys, Šarūnas Jurevičius, broliai Tadas ir Tautvydas Eliošiai, taip pat legionieriai baltarusis Pavelas Krukas, rusas Aleksandras Jerkinas, kolumbietis Sebastianas Vasquezas ir Lietuvos futbolo gerbėjams gerai pažįstamas brazilas Rafaelis Ledesma. Komandoje išvysime ir keletą jaunų vietos Futbolo akademijos auklėtinių.

FK „Panevėžys“ direktorius B. Vaitiekūnas, paprašytas pasidalinti mintimis apie artėjantį sezoną, teigė, kad nėra keliamas tikslas užimti konkrečią vietą šalies čempionate.

„Pagrindinė mūsų klubo užduotis – įsitvirtinti Lietuvos A lygoje. Komandos rezultatai turi augti nuosekliai, kartu augant ir vadybai, ir marketingui bei tobulėjant pačiai klubo organizacijai. Pernai, kai iškovojome teisę rungtyniauti A lygoje, komandoje buvo net 19 Panevėžio futbolo akademijos ar R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinių. Šiame sezone mūsų komandoje taip pat 13 žaidėjų yra panevėžiečiai. Klubo administracijoje, aptarnaujančiame personale bei trenerių štabe, išskyrus vyriausiąjį trenerį – visi panevėžiečiai. Jaunimo komanda FK „Panevėžys B“, rungtyniausianti šalies II lygos pirmenybėse, taip pat bus sudaryta Panevėžio futbolo akademijos ir R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinių pagrindu. Tai yra išskirtinis FK „Panevėžys“ bruožas ir vargu ar dar nors viena A lygos komanda gali pasigirti tokiu gausiu vietinių žaidėjų skaičiumi“ – sakė klubo direktorius.

Sezono pradžioje, kol gamtinės sąlygos ne itin palankios, FK „Panevėžys“ namų rungtynes žais ant dirbtinės dangos tik pernai atidarytame Žemynos progimnazijos stadione. Atšilus orams reprezentacinė miesto komanda, kaip ir ankstesniais metais, rungtyniaus „Aukštaitijos“ stadione. Šiame stadione šiuo metu baigiamos montuoti kėdės ir jis talpins daugiausiai žiūrovų visoje Lietuvoje – 6600.

Naujasis A lygos sezonas prasidės kovo 2 dieną. FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Kauno „Stumbru“.

Namuose FK „Panevėžys“ žais kovo 9 dieną, šeštadienį. Antrojo turo rungtynėse panevėžiečiai rungtyniaus su Vilniaus „Žalgiriu“. Susitikimas, kuris prasidės 15 valandą, vyks Žemynos progimnazijos stadione.

Palikite komentarą

Skip to content