FK „PANEVĖŽYS“ RUNGTYNIAUS E. VELIULIS


FK „Panevėžys“ sukirto rankomis su Ernestu Veliuliu, kuris šiame sezone gins gimtojo miesto komandos garbę.

Trenerio Tado Butrimo išugdytas futbolininkas iki šiol savo gimtajame mieste žaidė labai trumpai. E. Veliulis rungtyniavo Panevėžio „Ekrano“ dublerių ekipoje, o pagrindinėje komandoje sužaidė vos pora rungtynių Baltijos taurės turnyre.

Po to jaunas žaidėjas atstovavo Pakruojo „Kruojai“, kur vaidino svarbų vaidmenį. E. Veliulis rungtyniavo visų amžiaus grupių šalies rinktinėse, buvo Lietuvos U-21 komandos kapitonu. 2017-aisiais metais panevėžietis kartu su Marijampolės „Sūduvos“ komanda tapo Lietuvos čempionu.

26-erių metų saugas praėjusiame sezone rungtyniavo Jonavoje, bet futbolininkui sezonas baigėsi anksčiau dėl kirkšnies traumos. Naujajam sezonui žaidėjas pradėjo ruoštis kiek vėliau nei kiti futbolininkai, nes dar dar jautė pernai patirtos traumos pasekmes.

Panevėžyje E. Veliulis treniravosi nuo vasario pradžios, bet galutinai apsisprendė atstovauti gimtojo miesto ekipai tik šią savaitę. Futbolininkas jau dalyvavo dvejose kontrolinėse komandos rungtynėse. E. Veliulis trumpai žaidė susitikime su „Valmiera“, o vakarykščiame mače su Kauno „Hegelmann Litauen“ aikštėje pasirodė antrojo kėlinio viduryje. Futbolininkui pakako laiko įmušti du įvarčius į kauniečių klubo vartus.

Iškart po rungtynių E. Veliulis atsakė į jam pateiktus klausimus.

Kas nulėmė apsisprendimą rungtyniauti Panevėžyje?

Klubas pasiūlė man priimtinas sąlygas. Be to, esu panevėžietis, todėl norėjosi padėti gimtojo miesto komandai.

Ar dar jauti traumos pasekmes?

Jaučiausi visiškai pasveikęs, bet fizinė forma dar toli gražu ne pati geriausia. Dėl traumos sezonui pradėjau ruoštis vėliau nei kiti futbolininkai, bet tikiuosi greitai pasivyti komandos draugus.

Kurioje pozicijoje labiausiai patinka rungtyniauti?

Didžiausią savo karjeros dalį praleidau rungtyniaudamas kairiuoju saugu, bet buvo sezonų kai žaidžiau ir kairiojo gynėjo, ir dešiniojo saugo pozicijose. Užpernai, kai su Marijampolės „Sūduva“ tapau Lietuvos čempionu, beveik visą sezoną rungtyniavau puolėju.

Ar lengvai radai bendrą kalbą su komandos draugais?

Šiuo klausimu jokių problemų nebuvo. Visus komandos žaidėjus, išskyrus kelis jaunus futbolininkus bei legionierius, puikiai pažįstu nuo ankstesnių laikų. Su daugeliu žaidėjų teko rungtyniauti Lietuvos A lygos komandose, o taip pat įvairaus amžiaus šalies rinktinėse.

Į kurią vietą A lygos čempionate gali pretenduoti FK „Panevėžys“?

Kai kurie klubai dar nėra pilnai sukomplektuoti, todėl sunku spręsti apie varžovų pajėgumą. Mano nuomone, FK „Panevėžys“ šiam sezonui gerai pasiruošė, komandoje daug patyrusių ir kovose užsigrūdinusių žaidėjų. Jeigu viskas klostysis sėkmingai, manyčiau, kad net į prizininkų gretas galime pretenduoti.

Palikite komentarą

Skip to content