FK „PANEVĖŽYS“ PASKUTINĖSE DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE ĮVEIKĖ BFC „DAUGAVPILS“ EKIPĄ

Mantas Jankevičius

Futbolo klubas „Panevėžys“ baigė pasiruošimo ciklą artėjančiam pirmosios lygos sezonui. Paskutinėse draugiškose rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiko su BFC „Daugavpils“ ekipa, kurią įveikė minimaliu rezultatu 1:0(0:0).

Rungtynės prasidėjo ganėtinai lėtu ir ramiu komandų žaidimu. 7-ąją minutę „Panevėžio“ futbolininkai sukūrė pirmą epizodą, po kurio, buvo uždirbtas kampinis, tačiau nieko pavojingesnio išpešti nepavyko.

16-ąją minutę po C.Atsina perdavimo, vartų konstrukciją sudrebino Ž.Banio galingai smūgiuotas kamuolys.

Antroje kėlinio pusėje žaidimas buvo kiek vangesnis, o žaidėjai dėl kieto žaidimo dažnai buvo baudžiami geltonomis kortelėmis.  21-ąją ir 41-ąją minutėmis geltonos kortelės buvo parodytos svečių žaidėjams, 33-ą minutę nubaustas T.Rakašius, 39-ąją M.Savėnas.

Nors žaidimas pirmajame kėlinyje buvo vangus, žiūrovai vis dėl to išvydo įvartį, tačiau jis nebuvo įskaitytas nes „Daugavpils“ žaidėjas buvo nuošalėje.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė, daug aktyviau pradėję žaisti „Panevėžio“ futbolininkai kūrė vieną pavojingą epizodą po kito. 47-ąją minutę E.Grygorenko įsiveržė į baudos aikštelę dešiniu aikštės kraštu, tačiau nieko pavojingo iš to neišsivystė, nes ukrainietis nerado komandos draugų, kurie galėtu užbaigti ataką smūgiu.

49-ąją puikią progą turėjo T.Markevičius. Po M.Tsubasa perdavimo, puolėjas atsidūrė tiesiai prieš latvių vartininką, T.Markevičiui pavyko perkelti kamuolį per vartininką, tačiau į vartus pataikyti nepavyko.

54-ąją minutę buvo parodyta raudona kortelė „Daugavpils“ žaidėjui, tačiau komandoms susitarus vietoje pašalinto žaidėjo pasirodė kitas futbolininkas.

Kėlinio viduryje „Panevėžio“ futbolininkai dažnai sėkmę bandė smūgiuodami galva, tačiau daugelis smūgiu buvo netikslus arba kamuolys atsidurdavo vartininko rankose.

72-ąją labai stipriai smūgiavęs M.Tsubasa sudrebino vartų konstrukciją.

Galiausiai 75-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Neseniai aikštėje pasirodęs V.Giedraitis sulaukęs pirmos progos, pasiuntė kamuolį į svečių vartus – 1:0.

Per likusias minutes „Daugavpils“ vartininko budrumą bandė patikrinti galva smūgiuodamas P.Lukšys, tačiau smūgis buvo pro šalį.

Startinė sudėtis: M.Suvaizdis, P.Lukšys, T.Rakašius, A.Ribokas, D.Petrauskas, M.Tsubasa, Ž.Banys, M.Savėnas, T.Markevičius, E.Grygorenko, C.Atsina. Antrame kėlinyje pasirodė:G.Domkus, P.Obolevičius, V.Giedraitis, R.Misiūnas, M.Butkus, V.Kavaliauskas.

Primename, kad jau kitą savaitę, kovo 26-ą dieną(sekmadienį), Panevėžyje, 13 valandą įvyks pirmosios šio sezono LFF pirmos lygos rungtynės, kuriose „Panevėžys“ priims Šilutės „Šilutę“. Rungtynės vyks adresu Smėlynės g. 2B.