FK „PANEVĖŽYS“ RUNGTYNIAUS GYNĖJAS IŠ UKRAINOS

FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su dar vienu legionieriumi. Į komandos gretas įsiliejo dvidešimtmetis žaidėjas Andrejus Karvackis (Andriy Karvatskyi) iš Ukrainos. Su kairiojo krašto gynėju pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos. Ukrainietis Panevėžyje nuo pat pasirengimo ciklo naujajam sezonui pradžios ir žaidė jau dvejas kontrolines rungtynes su „Wigry“ ir „Auda“ klubais.

Žaidėjas gimė Novovolynsko mieste, kur nuo septynerių metų pradėjo lankyti futbolo treniruotes. Sulaukęs vienuolikos metų, A. Karvackis išvyko į Kijevo sporto internatą, kur mokėsi ir lankė futbolo treniruotes. Šiuo metu futbolininkas studijuoja Kijevo Pedagoginiame universitete, futbolo trenerio specialybę.

Prieš atvykstant į Panevėžį, žaidėjas dvejus metus rungtyniavo Ukrainos antrojoje lygoje. Iš pradžių A. Karvackis atstovavo Odesos „Real Farma“ komadai, o pernai – Vinicos „Nivai“.

FK „Panevėžys“ treneris Aleksandras Kurtijanas, paparašytas išsakyti savo nuomonę apie klubo naujoką,  teigiamai atsiliepė apie ukrainietį.

“ A. Karvackis – šiuolaikinius kriterijus atitinkantis gynėjas, ką jis pademonstravo per draugiškus susitikimus. Planuojame, kad visi naujokai, su kuriais sudaromos sutartys,  rungtyniaus starto sudėtyje. Nėra prasmės sudaryti sutartis su legionieriaiss, jeigu jiems planuojamas atsarginių vaidmuo“, teigė komandos strategas.

Pasirašęs sutartį, A. Karvackis atsakė į FK „Panevėžys‘ klausimus.

Kodėl pasirinkai „Panevėžio“ klubą?

Savo agento dėka atvykau į Panevėžį, kur dalyvavau klubo peržiūroje. Abi puses tenkino sutarties sąlygos, todėl ir likau čia iki sezono pabaigos.

Ar nekalbėjai su savo tautiečiais, kurie pernai atstovavo „Panevėžiui“?

Su Y. Podo mes nesame pažįstami, o su E. Grigorenka teko ir treniruotis, ir žaisti. Tačiau mes artimai nebendraujame, todėl apie FK „Panevėžys“ aš jo neklausinėjau.

Ką parodė sužaistos kontrolinės rungtynės?

Dar sunkoka objektyviai įvertinti mūsų komandos pajėgumą, nes klube daug peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų. Matosi, kad komandoje surinkti individualiai pajėgūs žaidėjai ir patyręs treneris.

Kokį įspūdį palieka FK „Panevėžys“?

Viskas patinka, gyvenimo sąlygos geros, treniruotės įdomios ir intensyvios. Treneris nuolat akcentuoja, kad aikštėje reikia ne tik bėgioti, bet ir galvoti.

Ar visą laiką rungtyniauji kairiojo gynėjo pocizijoje?

Kai vaikystėje pradėjau lankyti futbolo treniruotes, teko ginti vartus. Po to žaidžiau vidurio gynėjo pocizijoje. Tačiau tai buvo labai seniai ir dabar jau eilė metų esu kairiojo krašto gynėjas.

Ar vienas gyvensi Panevėžyje?

Klubo vadovai neprieštaravo ir po mėnesio-dviejų į Panevėžį atvyks mano draugė, su kuria jau artimai bendrauju dvejus metus.

 Galbūt liksi ir ilgesniaim laikui mūsų mieste?

Kol kas dar anksti apie tai kalbėti. Žinau, kad klubui keliami aukšti tikslai. Jeigu juos pavyktų pasiekti, manau, jog galimybė likti čia būtų nemaža.

 

 

Palikite komentarą

Skip to content