DĖL SITUACIJOS SU BARKLIU MIGELIU PANZO

2018 metų vasario 1 dieną FK “Panevėžys” pasirašė sutartį su Prancūzijos ir Angolos pilietybę turinčiu puolėju Barkliu Migeliu Panzo. Šis futbolininkas atvyko į mūsų klubo peržiūrą prieš dvi savaites.  Futbolininkas dalyvavo treniruotėse bei sužaidė dvejas rungtynes prieš Suvalkų “Wigry” ir Rygos RFS komandas.
Vyriausiajam FK “Panevėžys” treneriui  A. Kurtijanui B. Panzo paliko universalaus, galinčio sėkmingai žaisti tiek vidurio, tiek krašto puolėjo pozicijose futbolininko įspūdį. Todėl su B. Panzo FK „Panevėžys“ nusprendė pasirašyti sutartį.
Norime pažymeti, kad sutartis su sportininku buvo sudaryta remiantis jo pademonstruotais sugebejimais futbolo aikštėje, treniruotėse ir rungtynėse, o ne Wikipedijos aprašymais, kaip bandoma pateikti kai kuriose visuomenės informavimo priemonėse.

Klubo vadovai ir treneriai prieš pasirašant sutartį, neturėjo jokios informacijos apie Barkley galimą žaidimą Angolos rinktinėje. Klubas atsiprašo už klaidingos informacijos atsiradimą FK „Panevėžys“ tinklapyje.

 Dėkojame budriam RobertO Poškus, akylai stebinčiam teisingų faktų pateikiamų Wikipedijoje ir straipsniuose susijusiuose su futbolu. Linkime būti pastabiam ir ateityje.

Palikite komentarą

Skip to content