FK „PANEVĖŽYS“ VARŽOVAS – LATVIJOS KLUBAS

Šį sekmadienį FK „Panevėžys“ žais draugiškas rungtynes su Latvijos stipriausioje lygoje rungtyniaujančiu „Valmieros“ klubu. Rungtynės vyks Marijampolėje.

„Valmieros“ klubas naujajam sezonui ruoštis pradėjo nuo sausio 12 dienos. Lyginant su praėjusiu sezonu, šiame klube įvyko daug pokyčių. Naujuoju komandos vyriausiuoju treneriu prieš sezoną buvo paskirtas Vladimiras Babičevas, o klubas pasirašė sutartis su nemažai naujokų.

„Panevėžio“ ir „Valmieros“ komandos pasirengimo naujajam sezonui cikle tarpusavyje susitiks jau antrąjį kartą. Sausio mėnesio pabaigoje Rygos „Skonto“ manieže vykusį draugišką susitikimą rezultatu 4:3 (3:2) laimėjo panevėžiečiai. Tame mače FK „Panevėžys“ po Pauliaus Janušausko, Sebastiano Vasquezo ir Pavelo Kruko tikslių smūgių pirmavo 3:0, bet vėliau varžovai įmušė tris įvarčius ir išlygino rezultatą. Pergalingą įvartį panevėžiečiams pelnė klubo peržiūroje dalyvavęs Renato.

Rytoj, sekmadienį,  draugiškos rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Valmieros“ komandų vyks Marijampolės „Arvi“ manieže. Susitikimas prasidės 14 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content